comScore
bilyoner

Beşiktaş Beşiktaş

43'ten vazgeçti, 60'ı istiyor

24 Nisan 2013, Çarşamba 09:20

TFF Başkanı Demirören, 'FEDA ' sezonunu geçiren Beşiktaş yönetimine, ilginç bir teklifle gitti. Siyah-beyazlıların eski başkanının, şu ana kadar kendisine ödenmesi gereken 43 milyon lirayı tahsil etmeme kararı aldığı öğrenildi

Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün eski başkanı, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, siyah-beyazlı kulübe yaptığı önemli bir teklifi ile gündeme geldi.

Beşiktaş'tan alacağı 103 milyon lirayı beş senete yayan ve 43 milyon liraya tekabül eden vadesi geçen iki senet için henüz Fikret Orman yönetiminin kapısını çalmayan Demirören, 'FEDA' sezonunu yaşayan eski kulübüne çarpıcı bir öneri götürdü.

"BENİM DE KATKIM OLSUN"

Toplam 43 milyon liralık vadesi geçen iki senedi için herhangi bir işlem yapmayan Futbol Federasyonu Başkanı Demirören'in, Orman yönetimine "Bu iki taksitten vazgeçeyim. 43 milyonu almayayım. Benim de kulübe böyle bir katkım olsun. Kalan 60 milyon lira için ise yeni bir ödeme takvimi oluşturalım" dediği öğrenildi.

Yıldırım Demirören'in sunduğu bu teklif karşısında çok şaşıran Beşiktaş yönetiminin ise sessiz kaldığı öğrenildi. Şu anda Futbol Federasyonu Başkanı olan Yıldırım Demirören'e olumlu ya da olumsuz herhangi bir cevap vermeyen siyahbeyazlı yönetimin, bu teklifi iyice düşündükten sonra bir karara varacağı ifade edildi. 


Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!