comScore

Beşiktaş Beşiktaş

"Uykularım kaçıyor!"

31 Ocak 2013, Perşembe 09:00

Beşiktaş, geçtiğimiz hafta sonunda ezeli rakibi G.Saray'a deplasmanda mağlup oldu ama bu yenilginin izlerini halen üzerinden atamadı.

Fotomaç'ın yer verdiği habere göre; Beşiktaş, G.Saray'a deplasmanda mağlup olmanın izlerini halen üzerinden atamadı.

Oyuncularına karşı güçlü duran teknik direktör Samet Aybaba'nın, derbi sonraki iki geceyi uykusuz geçirdiği ifade edilirken; "Galatasaray karşısında galibiyeti ve liderliği benim kadar kimse isteyemez. Ancak olmayınca olmuyor. Bu yenilginin yaralarını bir an önce sarmamız gerek. Üç defadır liderlik şansı önümüze geliyor ama hepsini de geri çevirdik. Oyuncularımı tanımakta zorlanıyorum. Bu sorunu bir an önce çözmemiz lazım" dediği öğrenildi.

Tecrübeli çalıştırıcının, futbolcularını "Büyük avantaj kaybettik. Ancak bu yarışta çok puan kaybı olur. Yeter ki biz kaybetmeyelim. Karabük maçı bu yenilginin unutulması açısından önemli. Galatasaray derbisinden daha da fazla önem kazandı. İyi bir galibiyete ihtiyacımız var. Herkes kendini buna göre hazırlasın. Her zamanki gibi çok koşup mücadele etmemiz gerek. Böyle oynarsak ancak kazanırız" diyerek motive ettiği belirtildi.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!