comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Pankartı açan koruma altında!

29 Ocak 2013, Salı 09:30

Beşiktaş yönetimi, pazar günü Türk Telekom Arena'da oynanan G.Saray derbisindeki "seviyesiz ve hakaret dolu" pankarta tepki gösterdi.

"O pankartı bütün G.Saray camiasına mal etmiyoruz ama asla da cezasız kalmasını istemiyoruz" "Böyle aşağılık ve hakaret dolu pankartın açılmasına nasıl izin verilir? İşin peşini bırakmayacağız"

Pankartta, Beşiktaş'ın yaşadığı ekonomik sıkıntılarına "çirkin bir benzetmede" bulunulurken; para karşılığı iş yapan hayat kadını iması yapılarak "Para komidinin üstünde, 100 $" şeklinde bir yazı yazılması Beşiktaş camiasını tam anlamıyla ayağa kaldırdı.

SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULDU
Beşiktaşlı yöneticiler, "ahlaksızlık" olarak değerlendirdikleri bu pankart için şu yorumu yaptı:
"O pankartı bütün G.Saray camiasına mal etmiyoruz. Ama sorumluları bulunup cezalandırılmalı. Böyle aşağılık ve hakaret dolu pankart mı olur? Emniyet güçleri, GS özel güvenliği ve hatta Polis Spor Büro izliyor; nasıl olur da müdahale etmiyorlar! Sorumlular hakkında yasal işlem yapılmasını istiyoruz. Aksi takdirde bu alçakça pankartla ilgili farklı düşüneceğiz."

KORUMAYA ALDILAR
Derbide açılan bu pankartla ilgili, dün ilginç gelişmeler yaşandı. Pankartı açan kişilerden biri olduğu iddia edilen 'E.İ.' isimli kişinin cep telefon numarası, ev adresi ve okulu, sanal alemde binlerce kişiyle paylaşıldı. Bu gelişmenin ardından polis, hemen açıklanan adrese giderek evi koruma altına aldı. Yayınlanan telefon numarası kısa süre sonra 'ulaşılamaz' olurken, emniyet güçleri konuyla ilgili detaylı bir araştırma başlattı.

3-5 TANE BEYiNSiZ!
Arena'da açılan pankartla ilgili olarak Sergen Yalçın da sert ifadeler kullandı. Efsane oyuncu, "Böyle bir şeye ne gerek var ki! Bugün Beşiktaş'ın başındaki ekonomik sıkıntı, yarın G.Saray'ın da başına gelebilir. Bence bu açılan pankart, 3-5 beyinsizin aklına gelmiştir. Onlar gibi düşünen diğer 3-5 kişi de 'Aaaa yapalım, iyi olur' demiştir. Yaptılar da ne oldu? Şimdi herkes onları konuşuyor, ama nasıl!.." ifadesini kullandı.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!