comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Gökhan: "Kötü dakikalarda goller yedik.."

29 Ocak 2013, Salı 06:45

Beşiktaşlı futbolcu Gökhan Süzen, Galatasaray karşısında kötü dakikalarda goller yiyerek maçtan yenik ayrıldıklarını söyledi..

Gökhan Süzen, maç sonrası düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada Galatasaray'ın ilk 15-20 dakika baskı yapacağını bilerek sahaya çıktıklarını belirterek, ''Maçlara baskılı başlayan bir takım. 15 dakikayı atlattığımız takdirde dengeyi kuracağımızı biliyorduk. Ancak kötü bir dakikada kötü bir gol yedik. Bizim gibi büyük takıma yakışmayan gol yedik. Yine yenilmemesi gereken son dakikada bir gol daha kalemizde gördük ve 2-0 geriye düştük. Ancak ikinci yarıda golü güzel bir zamanda bulduk'' diye konuştu.

Melo'nun atılmasıyla kendileri için gidişatın olumlu hal aldığını kaydeden siyah-beyazlı futbolcu, şöyle devam etti:
''Fakat sadece oyunun hakimiyeti bizdeydi. Pozisyona girmekte zorlandık. Bir iki pozisyonumuz ve bir iki girişimimiz oldu. Böyle bir anda Galatasaray'ı yakalamışken daha iyi oynamamız gerekiyordu. Daha çok pozisyona girip maçı çevirmemiz lazımdı, ama olmadı.''

Büyük bir takımda oynamasının kendisini heyecanlandırıp heyecanlandırmadığı sorusunu ise Gökhan Süzen, ''Yeni formamla ilk maçımı derbide oynadım. Beşiktaş'ta oynamanın avantajları var. Taraftarların önünde oynayacağım. Daha önce taraftarların önünde oynamamıştım. Benim gibi sol bek oynayan oyuncu için olumlu olacak. Hücumu seven bir oyuncuyum. İçerde oynayacağımız ve topun bizde olacağı anlarda benim için avantajlı durum olacak. Bugün kanatlarda etkisizdik ve topu önde tutamadık'' diye yanıtladı.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!