comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta derbi öncesi kurban kesildi!

27 Ocak 2013, Pazar 02:18

Son dönemde arka arkaya talihsiz sakatlıklar yaşanan Beşiktaş'ta Galatasaray derbisi öncesi gerçekleştiren antrenmanda kurban kesildi.

Beşiktaş, Galatasaray maçı hazırlıklarını yaptığı antrenmanla tamamladı ve kampa girdi. Teknik Direktör Samet Aybaba yönetiminde BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde basına kapalı yapılan idman 1.5 saat sürdü.

Kondisyon ve taktik çalışması gerçekleştiren siyah-beyazlılar, antrenmana ısınma koşularıyla başladı. 5'e 2 çalışmasının ardından kanat, orta ve şut çalışması yapan Beşiktaş, taktik çalışması ardından Galatasaray maçı hazırlıklarını tamamladı.

Antrenmana tedavilerine devam edilen İsmail Köybaşı, Batuhan Karadeniz ve Uğur Boral katılmazken; Almeida fizyoterapist eşliğinde koşu yaptı. Mustafa Pektemek özel programını sürdürdü.

Fikret Orman da izledi!

Siyah-beyazlı kulübün başkanı Fikret Orman ve ikinci başkan Ahmet Nur Çebi, Galatasaray maçı öncesi yapılan son antrenmanı takip etti ve çalışmanın ardından takımla ile birlikte akşam yemeği yedi. Sakatlıklar için kurban kesildi Ayrıca, antrenman öncesinde Beşiktaş'ta üst üste yaşanan talihsiz sakatlıkların bir daha yaşanmaması için kurban kesildi. Futbol Komitesi Üyesi Ahmet Kavalcı, teknik direktör Samet Aybaba ve takım kaptanı İbrahim Toraman, kurban kesiminde yer aldı.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!