comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Gökhan Töre barda kavga mı çıkardı?

25 Aralık 2015, Cuma 16:20
Gökhan Töre barda kavga mı çıkardı?

Beşiktaş Kulübü, Gökhan Töre hakkında alkol nedeniyle midesinin yıkandığı iddialarıyla ilgili açıklama yaptı.

FutbolArena - Beşiktaş Kulübü'nden yapılan resmi açıklamada Gökhan Töre hakkında yapılan haberlere sert tepki verildi.

Gökhan Töre'nin alkol nedeniyle midesi yıkandı mı?


Kulüpten yapılan açıklamada, "Milli futbolcumuz Gökhan Töre hakkında son dönemde iftira ve yalanlarla dolu 'iddialar' gün geçtikçe zarar verme amaçlı kampanyaya dönüştürülmektedir. 
 
Vatan Gazetesi Spor Müdürü İbrahim Seten'in twitter hesabından paylaştığı, futbolcumuzun alkol nedeniyle midesinin yıkandığı ve barda kavga çıkarttığı 'iddiaları" bu çirkin kampanyanın geldiği son noktayı göstermektedir. 
 
Bütünüyle yalan olan bu iddiaların Gökhan Töre'nin moral ve motivasyonunu bozmaya yönelik olduğu bilinmektedir. 
 
Yönetim Kurulumuz ve Teknik Heyetimiz, Gökhan Töre'nin yaptığı katkıları takdirle karşılamaktadır. 
 
Futbolcumuza hak ettiği değeri-saygıyı her daim sergileyen kulübümüz, taraftarlarımızın da Gökhan Töre'ye gösterdiği ilgi ve sevgiden memnuniyet duymaktadır. 
 
Ağır bir grip atlatan ve bu dönemde takımımızda daha az süre almak durumunda kalan Gökhan Töre'ye geçmiş olsun dileklerimizi tekrar iletir, taraftarlarımızın ve camiamızın futbolcumuza verdiği destek için teşekkür ederiz." denildi.

Beşiktaş'tan Bugün Gazetesi'ne ceza


Öte yandan siyah beyazlı kulüp Bugün Gazetesi'ni yaptığı haberler nedeniyle eleştirdi ve çalışanlarının tesislere alınmayacağını açıkladı.

Kulüpten yapılan açıklamada; "Kulübümüze yönelik Bugün gazetesindeki iftira ve doğru olmayan haberlerin bir kampanyanın ürünü olduğu gerçeğini kamuoyunun dikkatine sunarız.  
 
Vodafone Arena'da sona gelen ve stat açılışını gündemine alan kulübümüzün, Spor Toto Süper Lig'de de zirvede yer almasıyla gazetenin iftira kampanyasının artarak devam ettirildiğini gözlemlemekteyiz.
 
Gazete çalışanlarının Beşiktaş JK'ya ait hiçbir tesise alınmayacağını ve stadımızdaki maçların ardından karma alanda çalışmalarına izin verilmeyeceğini belirtir, kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız." ifadeleri kullanıldı.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)