comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Şenol Güneş'ten Mustafa Denizli hakkında hakem açıklaması

22 Aralık 2015, Salı 02:44
Şenol Güneş'ten Mustafa Denizli hakkında hakem açıklaması

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Osmanlıspor maçının ardından zemine isyan etti ve hakemle ilgili sorulan bir soruda Mustafa Denizli'ye göndermede bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Osmanlıspor maçının ardından zemine adeta isyan etti. 


Osmanlıspor-Beşiktaş maçı sonrası Şenol Güneş'in açıklamaları"Ben idman sahamı hybrid yapacağım, gelecek çocuk burada bozuk, buz zeminde oynayacak. Ayıp ya! Osmanlıspor burada maç kazanamıyormuş, kazanamaz tabi. Bu zeminde nasıl kazansınlar? Onlara da yazık. Bursa'da açılış yapıldı çok iyi saha deniyor ama burada kötü. Olmaz. Dengesizlik var. Kazanmak önemli ama daha önemli olan oyun. Bunun için de koşulların iyi olması lazım.


Şenol Güneş'ten Mustafa Denizli'ye gönderme


Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol öte yandan maçın ardından Mustafa Denizli'nin derbi sonrasında 'ince ince doğradılar' açıklamasına karşılık Kim ince ince doğranıyor, kim ne yapıyor, ben de her maçtan sonra bunları söylersem.. Herkes konuşuyor. Bana sıra gelmez" şeklinde konuşurken, ilk yarıdaki penaltı pozisyonuna işaret ederken, basın toplantısında hakemlerle ilgili sorulan soruya "Hakem işleriyle Mustafa Denizli ilgileniyor. Mustafa hocaya sorun" dedi. 
OLCAY ŞAHAN'DAN ZEMİN İSYANI


FutbolArena akşam haberleri turu (15 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.