comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan Tolga Zengin açıklaması

17 Aralık 2015, Perşembe 13:57
Beşiktaş'tan Tolga Zengin açıklaması

Beşiktaş Kulübü, Tolga Zengin'in kaptanlığının alınacağıyla ilgili bir açıklama yaptı.

FutbolArena - Beşiktaş'ta yediği hatalı goller sonrası taraftarların hedef tahtasına oturttuğu Tolga Zegin ile ilgili basında çıkan bir takım haberler yalanlandı.

Beşiktaş'ın Tolga Zengin açıklaması


"Yeni Yüzyıl isimli gazetede, Kaptanımız Tolga Zengin hakkında 'Pazubantı alınıyor' başlıklı haber gerçekleri yansıtmamaktadır.
Siyah-Beyazlılarımızın bu sezon oynadığı 21 resmi maçın 20'sinde 90 dakika görev yapan, sakatlığı nedeniyle Galatasaray mücadelesinin kadrosundan son anda çıkartılan Tolga Zengin'in kaptanlığının elinden alınacağı, sezon sonuna kadar maçlarda görev verilmeyeceği gibi ifadelerin yer aldığı haber kurgudan ibarettir.

Tolga Zengin'in kaptanlığının elinden alınması gibi bir durum söz konusu olmadığı gibi, takımımızda kaptanlık konusu sezon başında alınan kararlara uygun olarak, herhangi bir değişiklik olmadan devam edecektir. Yönetim Kurulumuz ve teknik kadromuzun isimleri kullanılarak kurgulanan, takımımızdaki birlik-beraberlik duygusunu zedelemeyi amaçlayan bu tür haberlere taraftarlarımızın ve camiamızın itibar etmemesini önemle rica ederiz."

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.