comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Fikret Orman: 'O kupayı kaldıracağız'

01 Aralık 2015, Salı 14:03
Fikret Orman: 'O kupayı kaldıracağız'

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Vodafone Arena'nın açılması ile sponsorluk gelirlerinin daha da çok katlanacağını söyledi.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Vodafone Arena'nın açılması ile sponsorluk gelirlerinin daha da çok katlanacağını ve Şenol Güneş yönetimindeki takımın şampiyonluk kupasını yeni statlarında kaldırmak istediklerini söyledi. Başkan Fikret Orman'ın Beşiktaş dergisinin Aralık sayısındaki yazısı şu şekilde:
 
''Yeni mabedimiz Vodafone Arena'nın çatı bloğunu kaldırma işlemini kazasız, belasız tamamladık. Artık sonraki işlemlerde sıra. Koltuk montajına ve çim serme işlemine başlıyoruz. Stadın en ufak detayına kadar her şeye büyük önem gösteriyoruz. Toplam 237 milyon Dolar değerinde sponsorluk anlaşması yaptık. Sponsorluk gelirlerimiz, rakiplerimizin toplam sponsorluk gelirinden fazla. Stadımızın açılmasıyla birlikte Beşiktaşımız'ın sponsorluk geliri daha da artacak ve kazanç elde eden bir kurum haline geleceğiz. Tesisleşme konusunda çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Vodafone Arena tamamlandıktan sonra hedefimiz, amatör şubeleri barındıracak güzel bir tesis yapmak. BJK Nevzat Demir Tesisleri'ndeki yenileme çalışmalarımız sürecek. Hakkı Yeten Tesisleri'nin zemin ve tribünlerini yeniliyoruz. Akatlar'a Divan Kurulu üyelerinin gidebileceği bir tesis yapıyoruz. Pendik Tesisleri'ni modernize edeceğiz, Şan Ökten Tesisleri'ni yıkacağız. Ayrıca Beşiktaş'a emek veren büyüklerimiz için huzurevi yapmayı planlıyoruz. Bütün bu planları yaparken, sizlerin desteğinden ve ilgisinden güç alıyoruz. Beşiktaş tribünlerinden gelmiş ve günün birinde yine oraya dönecek bir başkan olarak, camiamıza kalıcı eserler bırakmak şahsım adına mutluluk verici."
 
''KUPAYI YENİ STADIMIZDA KALDIRMAK İSTİYORUZ''
 
"Stat yaparken şampiyonluğu kovalamak zordur. Ancak hocamız Şenol Güneş ve ekibinin yönetimindeki futbol takımımız, aldığı galibiyetlerle bizlerin göğsünü kabartıyor. Ligin en çok koşan, en mücadeleci, en istekli, en arzulu ekibine sahibiz. Özlediğimiz şampiyonluk hiç uzak değil. Hepimizin arzusu, bir an evvel stadımıza dönüp kupayı evimizde kaldırmak. Büyük kulüpler arasında Bedensel Engelliler Şubesi'ne sahip olan ilk kulüp Beşiktaş'tır. Onlarca sporcuya kucak açmanın onurunu yaşayan kulübümüz, engelli sporcularımızın elde ettiği başarılarla da gurur duymaktadır. Engelli sporcularımızın ve tüm engelli vatandaşlarımızın "3 Aralık Dünya Engelliler Günü"nü kutlar; Beşiktaş RMK Marine Takımı'mıza başarılar dilerim.''

FutbolArena akşam haberleri turu (14 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.