comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Fikret Orman'dan Fırat Aydınus açıklaması

17 Eylül 2015, Perşembe 22:54
Fikret Orman'dan Fırat Aydınus açıklaması

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Gençlerbirliği ile oynayacakları karşılaşmaya atanan hakem Fırat Aydınus'u dikkatle takip edeceklerini söyledi.

UEFA avrupa ligi'ndeki Skenderbeu maçı öncesi MHK ve Fırat Aydınus ile alakalı açıklama yapan Fikret Orman'ın konuşması şu şekilde:
 
"Bugün UEFA maçı oynuyoruz, ligle alakalı konuşmak istemiyorum ama şunu da bütün kamuoyunun bilmesini isterim. Beşiktaş Türkiye'nin en eski ve en köklü camiası. Biz de bu ağırlığıyla kulübü yönetmeye çalışıyoruz. 
 
Yeni bir MHK göreve geldi. MHK ile alakalı olarak 'biz iyi niyetliyiz ve takip edeceğiz' demiştik. Yapılan tüm atamaları, sadece bizim maçımız değil, tüm atamaları yakından takip ediyoruz. Ben ve arkadaşlarımızın tecrübesi bu atamaların alt satırını okuyabilecek yeterlilikte. 
 
Umarım düşüncelerimde yanılırım. İtirazımız da olmayacak. Atama yapılmış ve Fırat Aydınus da tecrübesi belli olan bir hakem. Bir tek ben Beşiktaş maçıyla alakalı konuşmak istemiyorum. Yapılan tüm atamalarla alakalı izlemedeyiz. Bunun arkasındaki niyet umut ediyorum benim okuduğum niyetler değildir."

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)