comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan transfer açıklaması

11 Eylül 2015, Cuma 14:50
Beşiktaş'tan transfer açıklaması

Beşiktaş Kulübü basında çıkan transfer haberleriyle ilgili açıklama yaptı.

FutbolArena - Siyah beyazlı kulüp basında çıkan Victor Valdes ve Obi Mikel haberlerinin gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

İşte Beşiktaş'ın açıklaması;

"Son günlerde yazılı basında kulübümüz ile ilgili çeşitli iddiaların yer aldığı asılsız haberler yapılmaktadır. 

Kaleci Victor Valdes'in transferinin Kaleci Antrenörümüz Jose Sambade Carreira'nın olumsuz raporu nedeniyle bozulduğu iddiası, gerçeklerden uzak masa başında üretilen bir senaryodur. 

Dış İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Erdal Torunoğulları'nın ismi kullanılarak yapılan röportaj haberleri de gerçekleri yansıtmamaktadır. Torunoğulları'nın, medya organlarına demeç vermemesine karşın gazetelerde ismi kullanılarak farklı farklı haberler yayınlanması bizleri şaşırtmaktadır. Teknik Direktörümüz Şenol Güneş ile Yönetim Kurulumuz arasında transferler nedeniyle sorun olduğu imasının yapıldığı bu haberleri etik bulmadığımızı belirtiriz. Yönetim Kurulumuz ile Şenol Güneş arasında transfer çalışmalarıyla ilgili fikir ayrılığı yoktur, uyumlu bir çalışma yürütülmektedir.

Chelsea forması giyen Obi Mikel'in transferinde red yanıtı aldığımız ve devre arasında kiralık olarak transfer girişiminde bulunacağımız iddiası da gerçekleri yansıtmamaktadır. 

3 hafta sonunda Süper Lig'in en golcü takımı olan, her hafta üzerine ekleyerek sahada daha da iyi bir performans sergileyen Futbol Takımımız ile ilgili, bu asılsız haberleri maksatlı bulduğumuzu belirtir, kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız. 

Beşiktaş JK"


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)