comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Şenol Güneş, Ozan Tufan için devrede

08 Ağustos 2015, Cumartesi 09:59
Şenol Güneş, Ozan Tufan için devrede

Beşiktaş Teknik Direktörü Güneş, gündemde olan eski talebesi için devreye girdi.

Orta sahada Veli Kavlak ve Tolgay Arslan'ın yaşadığı sakatlılar nedeniyle sıkıntı yaşayan siyah beyazlı ekibinin bu bölgeye transfer yapması bekleniyor. Beşiktaş'ın gündeminde yer alan oyuncuların başında ise Ozan Tufan geliyor.

Bugün gazetesinde yer alan habere göre, Ozan Tufan konusunda sıcak gelişmeler yaşanıyor.
 
Yönetim, oyuncu için kulübü Bursaspor ile pazarlıklarını sürdürürken, Siyah-Beyazlılar'ın teknik direktörü Şenol Güneş'in eski talebesiyle bizzat görüştüğü öğrenildi. Geçen sezon birlikte çalıştığı Ozan'ı arayan deneyimli teknik adamın, “Orta sahada yaşadığımız sıkıntıyı seninle çözeceğimize inanıyorum. Senin yeteneklerini benden iyi kimse bilemez. Buraya gel, yeniden birlikte çalışalım” dediği öğrenildi.
 
"TÜRKİYE'DE BEŞİKTAŞ"
 
20 yaşındaki oyuncunun ise hocasının bu tavrı karşısında son derece duygulandığı ifade edildi. Ozan'ın yakın çevresine Bursaspor'dan ayrılmak istediğini ve Türkiye'den bir takıma giderse Şenol Güneş nedeniyle bunun Beşiktaş olacağını söylediği öğrenildi. Deneyimli teknik adam sayesinde Ozan konusunda bir adım öne geçen Siyah-Beyazlılar, Bursaspor yönetimiyle yaptığı pazarlıkların bir an önce olumlu yönde sonuçlanmasını bekliyor.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)