comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Deplasmandaki Club Brugge maçında Beşiktaş taraftarına bilet yok

28 Şubat 2015, Cumartesi 23:10
Deplasmandaki Club Brugge maçında Beşiktaş taraftarına bilet yok

Beşiktaş Kulübü, yaptığı resmi açıklamada UEFA Avrupa Lig 3. turunda oynanacak Club Brugge ile deplasmanda oynayacakları karşılaşma için bilet satışı yapılamayacağını açıkladı.

Beşiktaş Kulübü, Belçika ekibi Club Brugge ile deplasmanda oynanacak UEFA Avrupa Ligi son 16 turu maçı için 1350 bilet ayrıldığını ve sayının yetersiz olması nedeniyle bilet satışı yapılmayacağını duyurdu.

Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, Club Brugge ile 12 Mart Perşembe günü Belçika'da oynanacak ilk müsabaka için 1350 adet bilet ayrıldığı aktarılarak, "Türkiye'den ve Avrupa'dan çok sayıda taraftarımızın bu önemli müsabakada Beşiktaşımızı desteklemek için tribünde olmayı arzuladığını görüyor ve bundan gurur duyuyoruz. Ancak elimizde olmayan nedenlerden dolayı, sınırlı sayıdaki bilet ile bu talebi karşılamak mümkün olmayacaktır" denildi.
Kulübe ayrılan 1350 biletin, kurum içi ihtiyaçlar, resmi seyahat organizasyonu BJK Travel, dernekler ve taraftarların yoğun talepleri düşünüldüğünde çok yetersiz kalacağının aşikar olduğu vurgulanırken, "Elimizde olmayan bu üzücü durum nedeniyle deplasmandaki Club Brugge maçı için bilet satışı yapılmayacağını, taraftarlarımızın ve kamuoyunun dikkatine sunarız" ifadeleri kullanıldı.

FutbolArena haber turu (24 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.