comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş taraftarına mesaj! 'Sabredin'

27 Ocak 2015, Salı 12:30
Beşiktaş taraftarına mesaj! 'Sabredin'

Yapımı devam eden Vodafone Arena için inşaat ekibi kamera karşısına geçti ve taraftara "sabret" mesajı verdi.

Vodafone Türkiye tarafından hazırlanan ve inşaatta çalışanların rol aldığı filmde, inşaat sürecinde yaşanan zorluklara değinilerek 'inşaat hızla devam ediyor, merak edecek bir şey yok, biraz daha sabret' mesajı veriliyor. Sosyal medyada hızla yayılan filmde inşaat ekibinden 5 çalışan rol aldı.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile Vodafone Türkiye'nin çektiği #Sabret filminde Vodafone Arena inşaat ekibi taraftara 'sabret' çağrısında bulunuyor. Vodafone Arena'yı sabırsızlıkla bekleyen Beşiktaşlılara hitap eden filmde inşaat ekibi inşaat sürecinde karşılaşılan zorluklardan örnekler vererek taraftara, "Biraz daha sabret." mesajı veriyor.
Vodafone Arena'daki inşaat sürecini anlatmak için kamera karşısına geçen Vodafone Arena inşaat ekibinden Elektrik Teknikeri Erhan Ergönül, İş Güvenliği Uzmanı Emre Aygün, JCB Kepçe Operatörü Hüseyin Bayraktar, Şoför Murat Beyazıt ve İnşaat Mühendisi Bülent Azizoğlu'nun yer aldığı filmin çekimleri iki günde tamamlandı. Filmde rol alan inşaat ekibi, kepçenin zeminden kaya veya su çıkarmasına, lokasyon itibariyle inşaat kamyonlarının her zaman alana sokulamamasına, binlerce ton kaya kırılmasına rağmen stadın bitmesine çok az kaldığını belirtiyor ve taraftara kendilerine emanet olan Vodafone Arena'nın en iyi şekilde tamamlanacağını, biraz daha sabretmelerini söylüyor.
Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk, Vodafone Arena inşaatının İstanbul'un göbeğinde, trafiğin çok yoğun olduğu bir bölgede olduğunu belirterek, "Çalışmalar son derece zorlu koşullar altında sürdürülüyor." diyerek şöyle konuştu:

"Diğer yandan, bulunduğu arazinin coğrafi özellikleri de inşaatın yapım hızını etkiliyor. Tüm zorluklarına rağmen Vodafone Arena, Beşiktaş Jimnastik Kulübü yönetiminin ve işçilerimizin özverili çalışmaları sayesinde hızla yükseliyor. Çatı yapımına da başlanmış olması, inşaat sürecinin normal seyrinde gittiğinin önemli bir göstergesi. Vodafone Türkiye olarak hazırladığımız #Sabret filmiyle, taraftarları sürece ilişkin bilgilendirmeyi ve bu süreçte "

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"