comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Oğuzhan Özyakup: 'Galatasaray bizden korksun'

03 Ocak 2015, Cumartesi 10:26
Oğuzhan Özyakup: 'Galatasaray bizden korksun'

Beşiktaş'ta Galatasaray derbisi öncesinde Necip Uysal'ın sakatlıktan yeni çıkması ve Kerim Frei'ın defansif yönünün zayıf olması nedeniyle gözler Oğuzhan Özyakup'a çevrildi.

Beşiktaş'ta Galatasaray derbisi öncesinde Necip Uysal'ın sakatlıktan yeni çıkması ve Kerim Frei'ın defansif yönünün zayıf olması nedeniyle gözler Oğuzhan Özyakup'a çevrildi. Kırmızı kart cezalısı Atiba'nın yerine Veli ile birlikte ön liberoda görev yapması beklenen Oğuzhan, "Ben hazırım, hocam görev verirse Beşiktaş'ın kazanması için terimin son damlasına kadar mücadele edeceğim" dedi. Kendileri için başarılı bir yılı geride bıraktıklarını ve 2015'in ilk derbisini kazanıp, yollarına kayıpsız devam etmek istediklerini belirten Oğuzhan şöyle devam etti: 
 
MORALİMİZ DE HAVAMIZ DA SÜPER
 
"Şuanda takım olarak çok iyiyiz. Başkanımız Fikret Orman, ikinci başkanımız Ahmet Nur Çebi ve A takımdan sorumlu yöneticimiz Mete Vardar hep bizimle birlikte.Personel de öyle… Maçta kimin oynadığı önemli değil. Bizde oynayacak olan futbolcunun elinden geleni yapması esastır. Moralimiz de havamız da süper.Galatasaray'dan korkmuyoruz. Biz değil onlar bizden korksun. İnanıyorum ki bu maçı kazanıp şampiyonluk hedefine bir adım daha yaklaşacağız. Seyircimizin desteği çok önemli. Onları Olimpiyat'a bekliyoruz." 

FutbolArena Haber Turu (26 Ekim 2020)