comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Bilic zorlu maç öncesi konuştu!

22 Ekim 2014, Çarşamba 20:18

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, Partizan maçı öncesinde açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş'ta teknik direktör Slaven Bilic ve futbolculardan Ramon Motta, Partizan maçı öncesinde açıklamalarda bulundu. Bilic, Partizan maçında da sistemlerine sadık kalacaklarını belirtirken, Motta da sezon sonunda kupalar kaldırmak istediğini kaydetti.

İŞTE BILIC'İN SÖZLERİ...
"Partizan ile ciddi bir maç oynayacağız. Bu maça hazırız. İyi bir netice elde edeceğimizi düşünüyorum. Hedefimiz buradan puan veya puanlarla ayrılmak. Partizan önemli ve güçlü bir takım."

"Şimdiye kadar nasıl oynadıysak bu maçta da öyle oynayacağız. Oyun sistemimiz, rakibimizin oyunu da etkileyecek. Kağıt üzerinde her şey kolay, önemli olan hayata geçirmek."

"En iyisini yapmak için çok çalışacağız. Genç ve tecrübeli oyuncuların karışımından oluşan güçlü bir ekipler. Saygı duyulması gereken bir teknik adama sahipler."

İŞTE MOTTA'NIN SÖZLERİ...

"Yarın bizi çok önemli bir maç bekliyor. Üç puan elde etmeliyiz. Sonraki tura yaklaşmak için bunu başarmalıyız. Karşımızda güçlü bir takım var. Tutkulu bir taraftar topluluğuna sahipler. Elimizden gelenin en iyisini yapıp kazanmaya çalışacağız."

"Takım olarak iyi oynuyoruz. İyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Gün geçtikçe gelişiyoruz. Lig bizim için çok önemli. Avrupa'da da hedeflerimiz var. Buraya adapte oldum. Takımın yükselen havasıyla performansımı artırmak istiyorum. Sezon sonunda kupalar kaldırmak istiyoruz."


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"