comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Fikret Orman açıkladı! Beşiktaş-F.Bahçe maçı...

20 Ekim 2014, Pazartesi 14:41

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, A Spor'a özel açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, A Spor'a özel açıklamalarda bulundu. Orman, yeni stat konusundan, kulübün mali yapısına önemli konularda görüşlerini dile getirdi.
 
Kesin tarihimiz var, en kısa sürede bitecek. O kadarını söyleyeyim. Çalışıyoruz. Hep şunu söylüyorum; bu stad Beşiktaşlıların parasıyla yapılan bir stad. Ve finansman itibarı da çok yüklü bir ağırlığı var. En kısa sürede bitireceğiz inşallah, temenni olarak söylüyoruz. Stadımızda şampiyonluk turumuzu orada atmak istiyoruz.
 
FENERBAHÇE MAÇINI OLİMPİYAT'TA OYNAYACAĞIZ
 
Yönetim Kurulu ile tartışmadık bu mevzuyu fakat önümüzdeki Sivas'tan sonraki iç saha maçımız Fenerbahçe maçımız. Onu Olimpiyat Stadı'nda oynayacağız. Sonra Partizan gelecek İstanbul'a, onu da Olimpiyat Stadı'nda oynayacağız. Ondan sonraki Kasım'ın sonundaki maçımızı belki Ankara'da da oynayabiliriz. Bir aramızda tartışmamız lazım.
 
BEŞİKTAŞ'IN KİMSEYE BORCU YOKTUR
 
Beşiktaş'ın bir yalan beyanı yoktur. Bütün vermiş olduğumuz beyanlar doğrudur. Ve şu anda Beşiktaş'ın biz geldiğimizde 17 tane kasttan UEFA'daki mahkemelerde davası vardı. Şu anda bizim hiçbir davamız yoktur. Hiçbir borcumuz da yoktur bir kulübe günü gelmiş, vadesi gelmiş. Biliyorsunuz bundan bir hafta evvel Sosa'nın da bonservisini aldık, onun da parasını ödedik. Tabi UEFA'nın bazı kuralları var. 2013'te gelen bayeri kuralları var. Onlara göre inceleme yapacaklar. Daha bir temasımız olmadı. Ama bir şey çıkacağını tahmin etmiyorum.
 
TFF BAŞKANLIĞINI ASLA DÜŞÜNMEM
 
Hiç öyle bir niyetim de yok, amacım da yok. Hayatımda aldığım en önemli ve en gurur duyduğum görev Beşiktaş Başkanlığı. Şu anda öyle bir niyetim yok.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)