comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'a stat teklifi! "Gelin bizimle..."

15 Ekim 2014, Çarşamba 22:02

PTT 1. Lig takımlarından Elazığspor, Beşiktaş ile statlarını paylaşabileceklerini duyurdu.

PTT 1. ekiplerinden Elazığspor, Olimpiyat Stadı'nda maçlarını oynamak istemeyen Beşiktaş'a ilginç bir çağrıda bulundu. Kırmızı-beyazlı ekibin resmi internet sitesinden yapılan duyuruda, Beşiktaş'ın içinde bulunduğu durumun can sıkıcı olduğu ve Elazığ Atatürk Stadyumu'nu siyah-beyazlılarla
paylaşabilecekleri belirtildi.

İŞTE YAPILAN AÇIKLAMA..
.
"Beşiktaş Kulübünün iç saha futbol karşılaşmalarını oynadığı İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadyumu zeminin şu anki durumunun futbol karşılaşması oynanması için el verişli olmaması nedeniyle, karşılaşmalarını hangi stadyumda oynayacağı konusunda yaşadığı sıkıntıları üzüntüyle takip etmiş bulunmaktayız.
111 yıldır Türkiye'de ve Avrupa'da bir çok branşta başarılar elde eden, Ay-Yıldızlı bayrağımızın dalgalanmasını sağlayan, ülkemizin güzide takımlarından Beşiktaş Kulübünün stadyum konusunda yaşadığı sıkıntı camiamızı oldukça üzmüştür.

Bazı karşılaşmalarını Ankara Yenikent Asaş Stadyumunda oynamak üzere karar alan Beşiktaş yönetimine çağrımız şudur ki, Elazığ Atatürk Stadyumunun kapılarının her zaman kendilerine açık olduğunu ve kendilerini Elazığ'da ağırlamaktan onur duyacağımızı belirtmek isteriz.
Kamuoyuna duyurulur
Saygılarımızla"


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)