comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Almeida'yı bekleyen tehlike!

15 Ekim 2014, Çarşamba 13:16

Beşiktaş'tan ayrıldıktan sonra kendisine uzun süre takım arayan Almedia, geç bulduğu Cesena'yı çabuk kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya.

ALMEIDA HAKKINDA ŞOK SÖZLER

Yaz ayını kendisine kulüp arayarak geçirdikten sonra geçtiğimiz hafta Serie A ekiplerinden Cesena ile resmi sözleşmeye imza atan Hugo Almeida, henüz maç kondisyonunu yakalamış değil. Bu durum Cesena cephesini de endişelendiriyor.
Corriere di Romagna'nın haberine göre Cesena sportif direktörü Rino Foschi, Almeida hakkında ilginç ifadeler kullandı. Almeida'nın beklentileri karşılayamaması durumunda devre arasında sözleşmesinin feshedilebileceğini söyleyen Foschi, “Ama umarım bu durum gerçekleşmez ve o sezon sonuna kadar bizimle kalır. Eğer Serie B'ye düşmezsek sözleşmesi otomatik olarak bir sene daha uzayacak” ifadelerini kullandı.

Portekizli golcü geçtiğimiz hafta yapılan imza töreninden sonra yaptığı açıklamada 26 Ekim'de Inter ile oynanacak lig maçında sahalara dönmeyi planladığını söylemişti. Fakat Foschi'nin açıklamalarına bakılırsa Almeida, daha uzun bir süre formasına kavuşamayacak.

Beşiktaş'ta yıllık 2.5 milyon euroya oynayan 30 yaşındaki golcü Cesena'da yıllık 750,000 euro kazanıyor. Almeida, eğer Serie A'da kalmayı başarırlarsa ekstra 250,000 euronun daha sahibi olacak.

Cesena, 6 hafta geride kalan Serie A'da 6 puanla 13. sırada yer alıyor. Bu hafta sonu ise sadece 3 puanı bulunan Palermo'ya konuk olacaklar.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)