comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Fikret Orman destek istedi

25 Şubat 2014, Salı 16:32

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Galatasaray karşısında alınan yenilgi ve yapılan olumsuz eleştiriler üzerine taraftarlardan destek istedi.

Beşiktaş başkanı Fikret Orman, siyah beyazlı futbol takımının her zamankinden daha çok desteğe ihtiyacı olduğunu söyledi.

Resmi internet sitesine açıklamada bulunan bulunan Başkan Fikret Orman, Galatasaray ile oynanan derbi mücadelesi sonrasında yapılan olumsuz yorumlara dikkat çekerek şunları söyledi:

"Ligde daha önümüzde kazanabilecek 36 puan bulunmaktadır. Derbi mücadelesini kaybetmiş olmak şampiyonluk hedefimizden kopmuş olduğumuz anlamı taşımamaktadır... Taraftarlarımızın ve Camiamızın Futbol Takımımıza olan desteğini bu dönemde daha da artırmasını ve sahada ellerinden geleni yapmak için büyük çaba sarf eden oyuncularımıza ve teknik kadrolarımıza moral vermeleri büyük önem taşımaktadır.

Derbi mücadelesinde hırsına yenik düşen veyaptığı hata nedeniyle eleştirilere hedef olan Dany Nounkeu'ya Büyük taraftarımızın destek olması, Beşiktaşımızı yüceltecek bir davranış olacaktır.

Futbol Takımımızın sahada iyi bir oyun sergilediği, tüm spor kamuoyunun da takdiridir. Henüz daha kazanılacak çok maç ve elde edilecek çok puan bulunan bir ortamda, Büyük Beşiktaş Taraftarına ve camiamıza düşen yegane görev; tüm oyuncularımızı sahiplenmek, onların motivasyonlarını artırarak zafere yürümelerine yardımcı olmaktır.

Taraftarımızı, sahada alın teri akıtarak bizleri zafere ulaştırmaktan başka bir gayesi olmayan oyuncularımıza, her zamankinden daha fazla destek olmaya davet ediyorum.

Büyük Beşiktaş taraftarının, Cuma günü Medicalpark Antalyaspor ile oynacağımız karşılaşmada Atatürk Olimpiyat Stadyumu'nu doldurarak bu desteği her zamankinden daha da güçlü bir biçimde hissettireceğine inanıyorum."

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.