comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Yönetim, Bilic'le farklı görüşte..

18 Şubat 2014, Salı 15:09

Beşiktaş Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, derbinin favorisinin Galatasaray olduğunu söyleyen Slaven Bilic'e katılmadığını söyledi.

Beşiktaş Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.
 
Karadeniz, hakem hatalarıyla ilgili olarak Galatasaray ve Fenerbahçe'den yapılan açıklamalarla ilgili olarak, "Ligin sonuna gelmeye başlayınca, bu tür açıklamalar herkes tarafından yapılmaktadır. Ben herkese itidal tavsiye ediyorum. 100 yılı aşkın dostluğumuzun devam ettiği ortamda, birbirimizin yüzüne bakamayacak konuşmalar yapmamalıyız. Söylediğimizi kulağımız duymalı" dedi.  
 
"BİRBİRİMİZİN YÜZÜNE BAKAMAYACAK AÇIKLAMALAR.."
 
Radyospor'a konuşan Karadeniz, "Hakem hataları sürekli vardır. Burada kasıt unsuru varsa tenkit edelim. Onun yaptığı açıklama manipülasyondur, ileride böyle olur gibi sözlerle camiaları birbirine düşman edecek konuşmalar yapmamalıyız" diye konuştu.  
 
"BILIC'E DERBİ KONUSUNDA KATILMIYORUM"
 
Yalçın Karadeniz, Slaven Bilic'in "Derbide favori Galatasaray'dır" açıklamasına katılmadığını belirterek "Dünyanın hiçbir yerinde derbilerin favorisi yoktur. Her ne kadar teknik  direktörümüz, 'Derbi'nin favorisi Galatasaray'dır' dese de herkesin fikri kendinedir. Belki bir taktik bir söylem olabilir. Ama benim kanaatim, derbi maçların favorisi olmaz. çok defa favori gösterilen takımların mağlup olduğu derbiler olmuştur. Önceden hiçbir şey kestirilemez" dedi.

Radyospor

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.