comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Bilic: "Rakip kim olursa olsun"

11 Şubat 2014, Salı 23:32

Beşiktaş teknik direktörü Slaven Bilic, maç sonunda yaptığı açıklamada Kasımpaşa maçında olduğu gibi bir arada oynamayı sürdürürlerse her rakibi yenme şansları olduğunu söyledi.

Beşiktaş teknik direktörü SlavenBilic, tekrar edilen ve 3-0 kazandıkları Kasımpaşa maçının sonunda yayıncı kuruluşa açıklamalardabulundu.

İşte Bilic'in açıklamaları;

"Kazanmayı hak etitk. Çok değerli birgalibiyet aldık. Bizim iyi bir serimiz vardı, Kasımpaşa ise tam tersi durumdaydı. Doğrusunu söylemekgerekirse Kasımpaşa bizden daha iyi başladı. Ceza sahamıza yakın geldiler. Bu bölümü atlattıktan sonra 3gol birden attık. İkinci yarı öncesi oyuncularımızı uyardık. Rakibin saldıracağını, ceza sahamıza yakın oynayacaklarını söyledik. Baskılıoynamalıyız dedim ama Serdar Kurtuluş oyundan atıldı. Takım halinde iyi savunduk. Oyuncularım emekortaya koydu ve hak ederek kazandık.Oyuncularımız buna dikkat etti. Taktiksel olarak iyi bir maç çıkardık"

"RAKİP KİM OLURSA OLSUN..."

"Maçtan önce, maç maç yaklaşmakzorunda olduğumuz, odaklanmak zorunda olduğumuzu söylemiştim. Bugün olduğu gibi, takım halinde, canlı,akıllı, teknik taktik gerekenleri yapıp, bir arada hareket edersek rakip kim olursa olsun yenme şansımız var. Bu seriyle birlikte çok iyi bir momentumyakaladık. Bunu kaybetmeden, ciddi bir şekilde devam etmeliyiz"

FutbolArena akşam haberleri turu (20 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.