comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Yabancı kuralı için Beşiktaş'ın kararı!

11 Şubat 2014, Salı 20:31

Beşiktaş Asbaşkanı Ahmet Nur Çebi, Kulüpler Birliği toplantısının ardından yabancı kuralıyla ilgili açıklamalarda bulundu

Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, yabancı oyuncu sayısında herhangi bir değişiklik yapılacaksa, karar alındıktan iki ya da üç sene sonra uygulamaya girilmesi gerektiğini söyledi.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun İstinye'deki binasında E-Bilet görüşmesine katılan Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, toplantı sonrası basın mensuplarına yaptığı açıklamada, "Türk futbolu adına doğru olan neyse onun yapılacağına inanıyorum. Yabancı oyuncu sayısında herhangi bir değişiklik yapılacaksa, bunun belli bir süre sonra başlatılması lazım. Karar alındıktan iki ya da üç sene sonra uygulamaya girilmeli. Eski uygulamanın devam etmesi lazım şimdi, yoksa haksızlık olur. Herkes kendini buna göre planlamış çünkü" dedi.

Çebi, E-Bilet sistemiyle ilgili de şunları söyledi: "Sonuçta her kulübün menfaatleri aynı noktada buluşamıyor. Ortak bir nokta bulmaya çalışıyorlar. Olumlu görüşmeler oldu, ama biz Beşiktaş Kulübü olarak ayrı bir görüşme daha yapmayı planlıyoruz. Çünkü menfaatimizi biraz daha artırmalıyız."

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.