comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Fikret Orman: 'Kalbimizden geçen...'

28 Kasım 2013, Perşembe 13:37

Ayvalık Beşiktaşlılar Derneği'nin İstanbul'da düzenlediği geceye katılan Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Fenerbahçe derbisi ile ilgili olarak, İnşallah kalbimizden geçen gibi olur" dedi.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Ayvalık Beşiktaşlılar Derneği'nin İstanbul'da düzenlediği geceye katıldı.

Beşiktaş Onursal Başkanı Süleyman Seba'nın manevi kızı Şenay Taşkın'ın başkanlığını yaptığı Ayvalık Beşiktaşlılar Derneği'nin gecesi İstanbul Tepebaşı'nda bir restoranda düzenlendi. Geceye, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ve dernek üyelerinin yanı sıra Türk sanat müziği sanatçısı Hüner Coşkuner de katıldı.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, basketbol maçında Beşiktaş Integral Forex'in yenilgisinden dolayı durgun olarak geceye katıldığını belirtti. Fikret Orman, dernek gecesi ile ilgili, ''Ben Beşiktaş camia başkanıyım. Camiadaki her insan bizim için önemlidir. Şenay kardeşimiz de böyle bir gece organize etti. Burada olmaktan, arkadaşlarımı, dostlarımı görmekten de mutluyum'' diye konuştu.

Orman, hafta sonu oynayacakları Fenerbahçe derbisi ile ilgili düşüncelerini ise, "Derbi heyecanlı. Camiayı da yavaş yavaş heyecan sarmaya başladı. Ben biraz sakinim. İnşallah kalbimizden geçen gibi olur" şeklinde açıkladı.

 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.