comScore

Bayern Münih Bayern Münih

Reus, Bayern Münih yolunda mı?

16 Ekim 2014, Perşembe 21:05

Almanya Bundesliga ekibi Bayern Münih'in Yönetim Kurulu Başkanı Karl-Heinz Rummenigge, Borussia Dortmund'un yıldızı Marco Reus'a olan ilgileriyle ilgili açıklama yaptı.

Almanya Bundesliga ekibi Bayern Müni'in Yönetim Kurulu Başkanı Karl-Heinz Rummenigge, Borussia Dortmund'un yıldızı Marco Reus'a olan ilgileriyle ilgili açıklama yaptı.

Reus'un kaliteli bir oyuncu olduğunu belirten Rummenigge, "Eğer Alman Milli Takımı'nda forma giyen bir oyuncu, kulübüyle olan kontratında serbest kalma maddesi varsa Bayern Münih o oyuncuyu düşünmek zorundadır. Anlaşıp anlaşmayacağımızla ilgili tahmin yürütemem. Bu konuyla ilgili küçük bir görüşme yaptık. Dortmund'la 1 Kasım'da oynayacağımız maç öncesinde bu görüşmenin doğru olacağını düşünmüyorum. Ama Dortmund'un da Reus'la sözleşme yenileme görüşmesi yapacağına eminim." sözlerini kullandı.
Reus gibi genç ve yetenekli oyuncuyu Bayern Münih dışında bir çok dünya devinin takip edebileceğine dikkat çeken Rummenigge, "Transferde oyuncunun seçimi çok önemli. Nereye isterse oraya gidecektir. Herkes de bu karara saygı duyacaktır." dedi.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"