comScore

Atletico Madrid Atletico Madrid

Arda Turan için şok iddia!

04 Şubat 2015, Çarşamba 12:30
Arda Turan için şok iddia!

İspanya'da yaşayan ve Doğan Haber Ajansı temsilciliği yapan Mehmet Çiftçi, "Şimdi söyleyeceklerim belki Arda'nın hoşuna gitmeyecek. Yayında sonra belki beni arayıp sitem edecek. Çünkü daha önce yaptı ama hakeme krampon fırlatması burada büyük tepki yarattı. Özür de dilemeyince bu tepki daha da arttı. İspanya'da kalacağına inancım azaldı. Atletico Madrid, Arda'yı satacaktır" dedi.

İspanya'da yaşayan ve Doğan Haber Ajansı temsilciliği yapan Mehmet Çiftçi, yıllar sonra önemli bir itirafta bulundu. Radyospor'da Arda Turan'ın İngiltere'ye transfer olacağı iddiaları hakkında konuşan Mehmet Çiftçi, “Şimdi söyleyeceklerim belki Arda'nın hoşuna gitmeyecek. Yayında sonra belki beni arayıp sitem edecek. Çünkü daha önce yaptı ama hakeme krampon fırlatması burada büyük tepki yarattı. Özür de dilemeyince bu tepki daha da arttı. İspanya'da kalacağına inancım azaldı. Atletico Madrid, Arda'yı satacaktır” dedi.
 
ARİF ERDEM, BANA BULAŞMASIN DEMİŞ
 
Çiftçi, Arda geçmişte sizi arayıp, neden sitem etti şeklindeki soruyaysa yıllara sonra bir itirafta bulunarak anlattı. Çiftçi “Arda bir maça sakat olduğu için çıkmadı. O sırada gece kulübüne gittiğine dair haberler çıktı. Ben de bunu servis edince beni arayıp, ‘niye bunu yaptın?' diye tepki gösterdi. Hatta Arif Erdem'in kendisine bana bulaşmaması yönünde tavsiyede bulunduğunu ve benimle röportaj yapmayacağını söyledi. Ben de sen bilirsin dedim. Ben doğru olan bir haberi geçmiştim. Buna rağmen bunlar oldu” dedi.
 
BANA KÜFÜR ETTİ
 
Real Sociedad forması giydiği dönemde Arif Erdem'in kendisine telefon açıp ana avrat küfür ettiğini anlatan Çiftci, “Arif Erdem, Arda'ya bana bulaşmaması yönünde nasihatta bulunmuş. Bunu Arda söyledi. Arif Erdem, Real Sociedad'ta oynarken  bir haber nedeniyle beni arayıp ana avrat küfür etti. Onun yerine ben utandım. O haber de doğruydu” diye konuştu. 


FutbolArena haber turu (25 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.