comScore

Atletico Madrid Atletico Madrid

Arda Turan, Lig TV spikerini fena sıkıştırdı

11 Şubat 2014, Salı 02:30

Milli futbolcu Arda Turan, Lig TV canlı yayınına katılırken fazla kilolarıyla ilgili gelen soru karşısında Lig TV spikerine "Siz de bence dikkat etmelisiniz" dedi ve o esprili tavrını gösterdi. Yayında gülüşmeler oldu.

İspanya'da Atletico Madrid taraftarlarınca Ocak ayının en iyi futbolcusu seçilen milli futbolcu Arda Turan Lig TV canlı yayınına katıldı.

Arda İspanya'da taraftarların ilgisinden memnun olduğunu söylerken, "Burada da futbolculara karşıilgisi yoğun. Türkiye'de de bundan şikayetçi değilim. Yarın öbür gün bu popülaritede de olamayabiliriz. Kültürlerden dolayı farklılık var. Baba -oğullar mesela birbirlerini farklı severler. İspanyollar da farklı seviyor. Bu ilgiden dolayı memnunum, rahatsızlık duyduğum bir durum değil. "ifadelerini kullandı.

Milli futbolcu Atletico Madrid'in ligdeki durumuyla ilgili olarak ise, "İyigittiğimiz ortada ama bugünlerde iyi gitmek önemli değil. Sezonun sonunu getirmek önemli. Dünyanın en iyi takımlarına karşı oynamak istiyoruz.Antrenmanlar çok ağır geçiyor, savaşıyoruz. Umarız bizim için güzel olur" ifadelerini kullandı.

ARDA SIKIŞTIRDI

Arda Turan,Lig TV spikerinin "Pazartesi gecesi futbolunda gündeme geldi. Şansal Büyüka gündeme getirdi. Türkiye'de zaman zaman futbolcuların bakmadığı, fazla kiloları olduğu,Avrupa'da ise bu durumun tersi olduğu söylendi. Tümer Metin de bunu söyledi" şeklindeki sorusunuise:

"Nazlı anlamadım, laf mı sokuyorsun şu anda? (Gülerek) Galatasaray'da ağırbir sakatlık geçirdim. Kortizon iğnesi oldum ve bu etkili oldu. Ağrılarım vardı. Türk yemekleri de bunda etkili oldu. Türkiye'de fazla kilolar sıkıntıoluyor. Kilo önemli. Dikkat etmek lazım. Fazla kilo elinde bir poşetle koşmak gibi bir şey. Elimden geldiği kadar dikkat ediyorum. O zamanlar yaşımgençti. Şansal ağabey de doğru söylemiş. Aynışekilde siz sunucuların da kilolarına dikkat etmesi lazım." diyerek cevapladı. 

FutbolArena akşam haberleri turu (21 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.