comScore

Arsenal Arsenal

'Messi ve Ronaldo dışında herkesi alabiliriz'

24 Temmuz 2015, Cuma 13:40
'Messi ve Ronaldo dışında herkesi alabiliriz'

Arsenal'in yöneticisi Lord Harris, bu yaz kadrolarına katacakları futbolcularla kulüp tarihinin transfer rekorunu kırabileceklerini açıkladı.

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Arsenal'in yöneticisi Lord Harris, Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo dışında her futbolcuyu satın alabileceklerini söyledi.

İngiliz basınına konuşan Lord Harris, Emirates Stadı'ndan elde edilen gelirin Arsenal Teknik Direktörü Arsene Wenger'in istediği transferler için ayrıldığını belirterek, "Arsenal bu yaz, kulüp tarihinin transfer rekorunu kırabilir. İstediğimiz oyuncuyu satın alabiliriz. Tabii, Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo dışında" ifadelerini kullandı.

Emirates Stadı'na taşındıkları dönemde kulübün maddi yönden sıkıntı yaşadığını anımsatan Harris, "Artık maddi konularda çok daha rahatız. Wenger'in transfer listesini alacağız. İlk amacımız, bir santrforu kadromuza katmak ama ismini veremem" diye konuştu.

Arsenal, 2013 yılında kadrosuna kattığı Mesut Özil için Real Madrid'e 50 milyon avro bonservis bedeli ödeyerek en pahalı transferini gerçekleştirmişti.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"