comScore

Arsenal Arsenal

Mesut istenmeyen adam oldu!

20 Şubat 2014, Perşembe 22:31

Arsenal'a transferi dünya basınına konu olan Mesut Özil'in takım arkadaşları tarafından istenmediği için zor günler yaşadığı öne sürüldü.

Arsenal'a transferi dünya basınına konu olan Mesut Özil'in takım arkadaşları tarafından istenmediği için zor günler yaşadığı öne sürüldü.

Alman milli takımının eski kaptanı Michael Ballack, Arsenal'li oyuncuların Mesut Özil'i takım arkadaşı olarak bir türlü kabullenemediklerini belirtti. Ballack, Mesut Özil'in hızlı transferine rağmen ilk iki maçta kendini gösterme fırsatı bulduğunu ancak son zamanlardaki dalgalı performansı nedeniyle büyük eleştiriler aldığını, bunun da son örneğinin Şampiyonlar Ligi maçında Bayern Münih karşısında penaltıyı kaçırmasını gösterdi.

Ballack, "Mesut takımda kaybetmiş görünüyor. Arsenal'e ilk geldiğinde nitelikleri nedeniyle kendisinden büyük beklentiler vardı. İlk iki maçında beklentilere cevap verecek oyun sergiledi ancak zamanla beklentilere cevap veremez duruma geldi. O kadar çok para ödenen iyi bir futbolcu olarak kalitesini ortaya koyamadı. Nitelikleri ve kabiliyeti ile takımına daha çok şey vermeliydi ama veremedi. Takım arkadaşları tarafından da bir türlükabul edilmedi" dedi. Ballack son olarak, Mesut Özil'in yeteneğini tam olarak sergileyemediğini ve bunun en güzel örneğinin de Bayern Münih maçında kaçırdığı penaltı olduğunu dile getirdi.

FutbolArena akşam haberleri turu (21 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.