comScore
bilyoner

"1 puanın bile öneminin farkındayız.."

30 Nisan 2013, Salı 19:01

Sanica Boru Elazığspor, hafta sonu Spor Toto Süper Lig'de Mersin İdmanyurdu ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürürken, teknik direktör Yılmaz Vural açıklamalarda bulundu..

Teknik direktör Yılmaz Vural, kulüp tesislerindeki antrenman öncesinde gazetecilere yaptığı açıklamada, Mersin İdmanyurdu'nun son haftalarda sergilediği futbolun, genele yayılması durumunda ligde ilk sıralarda yer almayı hak edecek bir performans olduğunu söyledi.

"Buradan alacağımız üç puan çok önemli. Ligde kaldığımızın belirtisi olacak bir üç puan" diyen Vural, karşılaşmayı kaybettikleri taktirde 38 puanda ligde kalamayacaklarını, o açıdan alınacak 1 puanın bile öneminin farkında olduklarını dile getirdi.

Daha önce yaptığı "Türkiye iki büyük takıma doğru gidiyor" söyleminin bazı kesimlerce yanlış yorumlandığını savunan Vural, şöyle konuştu:
"Beşiktaş, tekrar toparlanmak adına bu seneyi 'feda yılı' ilan etti. 'Toparlanalım, bakın açılıyor millet, önce stadımızı yapalım, borçlarımızı organize edelim' diyen Fikret Orman ve yönetimi inanılmaz bir çaba sarf ediyor. Tebrik ederim kendilerini. Beşiktaş büyük takımlarımızdan biridir. Bu söylemler tamamen hikayedir. Yani söylemek istediğimizin tamamen çarpıtılmasıyla ilgilidir. Beşiktaş camiasıyla aramız gayet iyi. Aramıza husumet sokmak çok yanlış, kimse de bu tezgaha düşmez."

Bordo-beyazlı ekip, daha sonra yaptığı idmanla maçın hazırlıklarını sürdürdü.

Bu arada, antrenman öncesinde teknik heyete ve futbolculara bir firma tarafından çeşitli soslarla hazırlanan makarnalar ikram edildi.

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!