comScore
bilyoner

G.Antep bilet ücretlerini geri ödüyor!

30 Nisan 2013, Salı 12:46

Gaziantep yönetimi, bileti olmasına rağmen çıkan olaylar yüzünden hafta sonunda oynanan Galatasaray maçını izleyemeyen taraftarlarının bilet ücretlerinin ödeneceğini açıkladı.

Pazar günü Galatasaray'ın 1-0 üstünlüğü ile sona eren karşılaşma öncesi Kamil Ocak Stadyumu'na girmek için izdihama yol açan taraftarlara polis, biber gazıyla müdahale etmişti. Rüzgarın da etkisiyle yayılan gazdan etkilenen yüzlerce taraftar, tribünleri boşaltarak saha içerisine girmişti. Gerginliğe yol açan olayların ardından sahte bilet basıldığı iddiaları ortaya atılmış, yüzlerce taraftar da bilet almış olmalarına rağmen maçı izleyemediğini belirterek tepki göstermişti. Karşılaşmanın ardından olaylara ilişkin Gaziantep Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma, Emniyet Müdürlüğü de inceleme başlatmıştı.

Gaziantepspor'un maçı izleyemeyen mağdur taraftarlara bilet ücretlerinin ödeneceğini açıklaması şöyle:
"Spor Toto Süper Lig'in 31'inci haftasında 28 nisan 2013 Pazar günü oynanan Gaziantepspor-Galatasaray müsabakasında güvenlik sebebiyle Kamil Ocak Stadyumu'na biletleri ile giremeyen taraftarlar, kulübümüze biletlerini iade ederek ücretlerini alabileceklerdir. Biletlerini iade edecek olan taraftarlar Celal Doğan Tesislerine biletleri ile beraber başvurmaları gerekmektedir."

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!