comScore
bilyoner

Aatif Chahechouhe iddialı!

30 Nisan 2013, Salı 12:16

Sivasspor'un gözde futbolcusu Aatif Chahechouhe kulübü ile olan sözleşmesini 2016 yılının sonuna kadar uzattıktan sonra, "Bu hafta oynayacağımız Galatasaray maçını kazanmak istiyoruz" dedi.

Bulgaristan'ın Chernomorets Burgas takımından ikinci yarının başında Sivasspor'a transfer olan Fas asıllı Fransız oyuncu Aatif, Sivasspor ile olan sözleşmesini uzattığı için mutlu olduğunu söyledi. Aatif, DHA'ya (Doğan Haber Ajansı) özel yaptığı açıklamada şunları söyledi:
"Sivas'ta ve Sivasspor'da kendimi çok iyi hissediyorum. Teknik direktörüm Rıza Çalımbay bana güveniyor. Burada iyi bir çalışma ortamı var. Ben de olumsuz olabilecek hiç bir şeyi kafama takmıyorum. Tamamen işime odaklanıp işim için savaşıyorum. Sonunda da böyle güzel sonuçlar çıkıyor."

"KALİTEMİN FARKINDAYIM"
Sivasspor'a gelirken başarılı olacağını bildiğini söyleyen Aatif, iyi şeyler yapacağını bildiğini, hatta bunlardan daha iyisini de yapacağına inandığını vurgularken şöyle konuştu:
"Kalitemin farkındayım. Daha iyisini yapmak için savaşıyorum. Daha iyisini de göstereceğime inanıyorum. Önemli olan kafamın rahat olması. Şu anda da kafam rahat. Böyle devam eder ise daha iyi bir Aatif Chahechouhe'yu herkese gösterebilirim."

"SİVASSPOR'A ODAKLIYIM"
Aatif, şu anda sadece Sivasspor ve burada başarılı olmayı hedeflediğini belirtirken de şöyle dedi:
"Sivasspor'a odaklıyım. Bu takım için savaşıyorum. İlerleyen zamanlarda başka yerlerden iyi bir teklif gelir ise yönetimde sıcak bakarsa bu da Sivasspor için hayırlı bir transfer olursa, o zaman düşünülür. Ama ben Sivasspor'da çok mutluyum. Burası büyük bir şehir değil. Bazı yönlerden imkanları kısıtlı bir şehir olabilir ama benim ailem burada onlar ile birlikte mutlu bir aile hayatım var. Benim için önemli olan da bu."

"GALİBİYET İÇİN GİDECEĞİZ"
Galatasaray karşılaşmasına da değinen Aatif Chahechouhe, bu konuda şunları söyledi:
"Çok önemli çok güzel bir karşılaşma olacak. Galatasaray şampiyonluğun eşiğinde. Onların şampiyonluğu bu maça bağlı ama açıkçası bizi çok fazla ilgilendirmiyor. Biz oraya galibiyet için gideceğiz. Bu yıl Fenerbahçe'ye, Beşiktaş'a karşı galibiyetler aldık. Her takıma karşı da galibiyet alabiliriz. Bu yüzden Galatasaray'a karşı da galip gelebiliriz. Biz İstanbul'a galibiyet için gidip, galip gelmek için oynayacağız."

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!