comScore
bilyoner

Hayati Yazıcı Rize'yi kutladı!

29 Nisan 2013, Pazartesi 15:31

Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, 5 yıl aradan sonra yeniden Spor Toto Süper Lig'e yükselen Çaykur Rizespor'u kutladı.

Yazıcı, yayımladığı kutlama mesajında, Çaykur Rizespor'un, PTT 1. Lig'de sezonun bitimine iki hafta kala Spor Toto Süper Lig'e yükselme başarısı göstermesinden büyük mutluluk duyduğunu ifade etti. Çaykur Rizespor'un başarılarının Spor Toto Süper Lig'de devam edeceğini belirten Yazıcı, mesajında şunları kaydetti:
"5 yıl aradan sonra yeniden Süper Lig'e yükselen Çaykur Rizespor'un, Süper Lig'e müthiş bir enerji katacağına, Süper Lig'de kalıcı olarak pek çok başarıya imza atacağına eminim. Kurumsal ve finansal yapısı, istikrara dayalı yönetim politikasıyla Çaykur Rizespor'un Süper Lig'de kalıcı bir takım olarak mücadele etmesi ve başarıyı sürece yayarak, her yıl üstüne koyduğu başarılarla adından söz ettiren bir takım olması en büyük temennimizdir. Çaykur Rizespor'un, kısa ve orta vadede yapacağı planlamalar ile futbolun bir endüstri olduğu bilinciyle hareket ederek, hedeflerini sürekli yenileyen ve büyüten bir takım olarak Avrupa arenasında boy göstermesi en büyük hayalimdir. Bu büyük başarıya ulaşılmasında emeği geçenlere teşekkür ediyor, herkesi önümüzdeki yıl Çaykur Rizespor'u izlemeye ve destek vermeye davet ediyorum."

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!