comScore
bilyoner

''Yeni projemi sezon sonunda açıklayacağım''

28 Nisan 2013, Pazar 23:46

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Mustafa Denizli, 4 aydır takımın başarısı için tüm ekibin özveri ile çalıştığını belirterek, Rize'ye gelme nedeni ve yeni projesini sezon sonunda açıklayacağını söyledi.

Ankaragücü karşılaşması sonrasında basın toplantısı düzenleyen Mustafa Denizli, yaklaşık 4 aydır Çaykur Rizespor'un başarısı için yönetim, taraftar, teknik ekip ve futbolcular ile olağanüstü bir özveri ile bu güne geldiklerini belirterek şunları söyledi: "Katkıda bulunan herkese teşekkür ediyorum. Futbolcularım örnek bir oyun ve mücadele sergilediler. İlk hedefimize ulaştık. Lig sonunda diğer planlamaları yapacağız. Bu başarılar yaşanır, biter. Bu maçta şampiyona yakışan bir takım sahada vardı. Geçen yıl bu takım Akhisar maçında büyük bir travma yaşadı. Kolay bir maç olmadı. Futbolcularım maçın ikinci yarıda istediği oyunu oynayarak maçı kopardı. Ligin en çıkışta olan bir takımına karşı oynadık. Takımıma taraftarımıza yönetimimize bir daha teşekkür ediyorum."

RİZE'YE NEDEN GELDİĞİMİ SEZON SONUNDA AÇIKLAYACAĞIM
Rize'ye geldiği gün bir çok yerden mesaj aldığını ifade eden Denizli, "Bazı çevreler gelişimi sürpriz olarak değerlendirdi. Rize'ye gelmemin çok önemli iki nedeni vardı. Bunu sezon sonunda sizlerle paylaşacağız. Önümüzde artık yeni projeler olacak. İster üçüncü ligde olsun isterse Şampiyonlar Liginde olsun hep hedeflerim olmuştur. Bizleri bir kademe daha yukarıya taşıyacak hedefleri belirledik. Yeni hedefimiz bunları hayata sokmak."
KAPLAN: SONUÇ HERKESE HAYIRLI OLSUN
Ankaragücü Teknik Direktörü Mustafa Kaplan ise karşılaşmaya iyi başladıklarını ancak sonuca gidemediklerini belirterek "Pozisyonlar yakaladık ama golü bulamadık. Biz bundan sonra kalan iki maçımıza bakacağız. Bu sonuç herkese hayırlı olsun" dedi.

RİZESPOR BAŞKANI KALKAVAN: BU DUYGUYU TATMAK BÜYÜK MUTLULUK 
Çaykur Rizespor Başkanı Metin Kalkavan, 5 yılın sonunda bu duyguyu tatmaktan ve süper lige çıkmaktan çok büyük mutluluk duyduklarını belirterek, "Bu kolay bir iş değildir. Çok şeylerle mücadele ettik. Bu çocuklar geçen yıl bizlerle beraber bir travma yaşadı. Bunu atlatmak da kolay değildi. Şükürler olsun ki iki hafta önceden Süper Lige yükseldik. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Öncelikle futbolcularımı alınlarından öpüyorum. Kariyerini tartışmaya dahi alamayacağımız büyük futbol adamı Mustafa Denizli'ye de ayrıca teşekkür etmek gerekiyor. Biz onunla bir anlaşma yaptık. O bize biz ona karışmadık. Futbol ve futbolcular onun oldu, biz ise sadece idari anlamda kulüp işlerine baktık. Buraya geldiğimizde bile futbolcuların binasına girmeyerek idari binamızda çalıştık" diye konuştu.

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!