comScore
bilyoner

"Sevdiklerimizin yüreği yanımızdaydı""

28 Nisan 2013, Pazar 21:16

Adanaspor galibiyeti sonrasında basın toplantısına katılan Kartalspor teknik direktörü Mehmet Altıparmak yaptığı açıklamada ""Bütün semtin, taraftarların ve sevdiklerimizin yüreği yanımızdaydı"" dedi.

Mehmet Altıparmak, "Öncelikle bütün futbolcu kardeşlerimiz sahaya koydukları yürekten, inanmışlıktan, istekten ve göstermiş oldukları büyük mücadeleden dolayı kutluyorum." dedi.

"Bugün bizim için çok anlamlı bir gündü" diyen Altıparmak, "Özellikle şu 3-4 haftalık periyottaki müthiş futbolumuzu bugünde oynadık. Geçen hafta Adana Demirspor'a 3 tane gol atınca çok şaibe çıkarttılar, bu hafta Adanaspor'da 3 gol attık. Demek ki insanlar istediği zaman bir şeyler yapabiliyormuş, bu anlamda bütün oyuncu grubumu tebrik ediyorum" diyerek sözlerini ifade etti.

Altıparmak sözlerine şöyle devam etti; "Bugün futbolcu, yönetici, taraftar ve Kartallıyım diyen herkesin sahada olduğu bir maçtı. Dışarıda kalan maça giremeyen taraftarlarımız oldu, sahanın içinde belki 11 kişiydik ama bütün semtin, taraftarların ve sevdiklerimizin yüreği yanımızdaydı. Maçın ilk 15 dakikalık bölümündeoyuna çok iyi başladık, belki bu bölümünde de maçı kopartabilirdik. Yakaladığımız bir-iki tane yüzde yüz pozisyonumuz vardı. Daha sonra oyun dengelendi, rakibimizin nasıl oynayacağını çok iyi biliyorduk çünkü dersimize çok iyi çalışmıştık, ilk yarının son dakikalarında bir tane pozisyonları vardı onun dışında fazla bir şey yapamadılar." dedi.

"Hem oyun tempomuzla, isteğimizle, arzumuzla ve neticesindebulduğumuz gollerle maçı kazandık. Artık önümüzde oynayacağımız iki tane final maçımız kaldı, bütün her şeyimizle bu iki final maçına hazırlanacağız" diyen Altıparmak, "Tekrardan bu galibiyette emeği geçen başta futbolcu kardeşlerime, taraftarlarımıza, yönetimimize teşekkür ediyorum. Ama dediğim gibi işimiz daha bitmedi, iki tane finalimiz daha var şimdi onlara hazırlanacağız." diyerek sözlerini noktaladı.

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!