comScore
bilyoner

Kayseri Erciyes'ten şampiyonluk turu

28 Nisan 2013, Pazar 20:25

Kayseri Erciyessporlu futbolcular, teknik direktör Osman Özköylü, Başkan Ziya Eren ve yöneticiler, Süper Lig\'e çıktıklarının belli olmasından sonra Kadir Has Stadında şampiyonluk turu atıp mutluluğu taraftarlarıyla paylaştılar.

 
Kayseri Erciyesspor başkanı Ziya Eren, Karşıyaka maçından sonra şunları söyledi:
 
"Bu mutlu gün hepimize hayırlı olsun. Sezon başı çıraklık kalfalık ustalık dönemlerini hep birlikte yaşadık. Bize göre yapılması gerekenleri yapıp, tecrübelerimizi kullanıp, teknik heyetimiz doğrultusunda risk ve sıkıntılı dönemi geride bırakıp 6-7 oyuncunun yanına yeni transferleri takıma kazandırdık. İsimli değil, teknik direktörümüzün bildiği oyuncuları kadromuza kattık. Yönetim ve tetknik kadro olarak PTT 1\'inci Lig\'in maliyet açısından 18 takım arasında 13\'üncü sıradaydık. Yıldızlarla bu iş olmaz. Günü gününes oyuncularımızın paralarını ödedik. Birbirimize güvendik. Mutlu sona ulaştık. Bu takım herkesin gurur duyacağı takım. Bundan sonrası oturup şapkamızı önümüze koyup, elimizden gelen herşeyi yapacağız. Bu gün mutluluğun tadını çıkartıyorum. Özellikle, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki\'ye Kadir Has Stadını bize tahsis ettiği için ayrıca teşekkür ederim. Başarı bir bütündür. Herkesin ortak katkısıdır. Bu aşamadan sonra erken olsa da pazartesi gününden itibaren transfer için kolları sıvayacağız. Şu ana kadar 16 deplasmana gittik. Bundan böyle şehirden beklentilerimiz artacak. Mayıs ayının sonrasında olağanüstü genel kurul yapıp yönetim kurulunu yeniden oluşturacağız."
 
ÖZKÖYLÜ: "FUTBOLCULARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ"
 
Kayseri Erciyesspor teknik direktörü Osman Özköylü ise Süper Lig sevincini galip gelerek kutlamak isteyeceklerini belirtirken şunları söyledi:
 
"Ama,rakibimizin tek atağı bizde gol oldu. Sonuç bizi üzse de Konya\'dan gelen haber bize şampiyonluk mutluluğu yaşattı. Başkan Ziya Eren ve Yöneticilere teşekkür ederiz. Çok çalıştık. Çok önemli iş yaptık. 6-7 futbolcusu kalmış takıma 15 transfer yapıp uyum sağlamak kolay değil. Kulüp içindeki olumlu hava, sevgi ve saygı bize şevk verdi. Bana duyulan güveni ve gururu yaşıyoruz. Futbolcu kardeşlerimize teşekkür ederiz. Kendi evimizdeki sıkıntılar olmasa ligin bitimine 5 hafta kala şampiyonluğumuzu ilan ederdik. Kayseri\'ye hayırlı olsun."
 
DHA-Spor - Türkiye-Kayseri - Demet ÖZTÜRK

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!