comScore
bilyoner

Güler: "Kötü oynamadık"

27 Nisan 2013, Cumartesi 23:46

Orduspor Teknik Direktörü Cevat Güler, Beşiktaş karşısında kötü oynamadıklarını ancak gol atamadıklarını söyledi..

Güler, 2-0 kaybettikleri maçın ardından düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada, İstanbul'a galibiyet için geldiklerini belirterek, "Oyun olarak kötü oynamadık, gol atma yönünde ciddi sıkıntılarımız oldu" dedi.

Oyun olarak belli anlarda iyi olduklarını ifade eden tecrübeli teknik adam, şunları söyledi:
"İlk yarıda Beşiktaş girdiği pozisyonda golü attı. Riske attığımız anlarda ikinci golü yedik. Sahadan puansız ayrılmış olduk. Gelecek günlerde ne olur bilmiyoruz. Son 3 maçımızda mücadeleye devam edeceğiz. Umarım daha güzel şeyler yapmak için fırsatımız olur. Nasıl olur bilmiyorum. Bu sene değil yeni senede olur gözüküyor."
Ligin henüz bitmediğini kaydeden Cevat Güler, "Kalan maçlarda yapabileceğimiz ne varsa yapmak istiyoruz. En azından bireysel olarak ben ve oyuncularım pes etmiş değiliz. Elimizden gelen bu kadar. Bazen yetmiyor" ifadelerini kullandı.

-Futbolcuların görüşleri-
Ordusporlu futbolcu Umbides ise siyah-beyazlı takım karşısında ilk yarıda iyi oynadıklarını ancak rakibin tecrübesiyle golleri bulduğunu söyledi.

Konuk ekibin bir diğer oyuncusu Monje de takım için zor bir durumun yaşandığını ifade etti.

Ordusporlu kaleci Saso Fornezzi'nin göğsüne aldığı darbe sonucu tansiyonunun düştüğü ve kontrol amaçlı hastaneye kaldırıldığı bildirildi.

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!