comScore
bilyoner

Otyakmaz: 'Mükemmele yakındık"

27 Nisan 2013, Cumartesi 23:46

Sivaspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz, "İstanbul Büyükşehir Belediyespor karşısında takımımız mükemmele yakın oynadı" dedi..

Otyakmaz, 4-1 kazandıkları maçın ardından basın mensuplarına yaptığı açıklamada, taraftarların desteğiyle önemli bir galibiyet aldıklarını söyledi.

Taraftarlara teşekkür eden Otyakmaz, "Taraftarın önemi bir kez daha ortaya çıktı. Taraftarlarımız maça ilgi gösterdiklerinde, destek olduklarında takımımıza çok önemli katkıda bulunuyorlar ve sonuca etkili oluyorlar. Bugün bunu en iyi şekilde gördük. İnşallah bundan sonra seyircimiz yine tribünleri doldurur ve galibiyetlerimize ortak olur" diye konuştu.
Otyakmaz, taraftar desteğiyle büyük işler yapabilecek güce sahip olduklarını vurguladı.

Takımın bugün iyi futbol sergilediğini belirten Otyakmaz, "İstanbul Büyükşehir Belediyespor karşısında takımımız mükemmele yakın oynadı" dedi.

Ligde yollarına aynı ciddiyetle devam etmek istediklerini kaydeden Otyakmaz, ligin 32. haftasında Galatasaray ile deplasmanda oynanacak karşılaşmada da takımın aynı performansı göstereceğini, futbolcuların bu konuda kendisine söz verdiğini dile getirdi.
Otyakmaz, "İnşallah çıkıp kendimize yakışır futbolu oynayacağız" ifadesini kullandı.

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!