comScore
bilyoner

"Çok pozisyona girdik ama..."

27 Nisan 2013, Cumartesi 00:16

Mersin İdman Yurdu Teknik Direktörü Hakan Kutlu, maç boyunca çok pozisyona girdiklerini ancak bunlardan sadece birini gole çevirebildiklerini söyledi.

Kutlu, 1-1 berabere kaldıkları Medical Park Antalyaspor maçının ardından düzenlenen basın toplantısında, karşılaşma boyunca oyunun hakimiyetini ellerinde tuttuklarını ve iyi bir performans sergilediklerini ifade etti.

Çok sayıda gol pozisyonu ürettiklerini belirten Kutlu, şöyle devam etti:
"Çok pozisyona girdik ama bunlardan sadece bir tanesini gole çevirebildik. Rakibin köşe vuruşu pozisyonunda gol yedik. İki pozisyon verdiğimiz, 7-8 pozisyona girdiğimiz maçtan ne yazık ki berabere ayrıldık. Geçen haftadan itibaren matematiksel olarak küme düşmüş bir takımız ama bundan sonraki oynayacağımız maçların da bilincindeyiz. Çünkü hem kulübümüzün prestijini hem de ligi etkileyecek maçlar oynayacağız. Ligi etkileyecek maçlarda çok iyi performans ortaya koyacağımıza inanıyorum."

Mersin İdman Yurdu futbolcularından Tanju Kayhan ise sonuna kadar iyi bir mücadele ortaya koydukları maçtan beraberlikle ayrılmanın hüznünü yaşadıklarını kaydetti. Eren Tozlu da sezonu, kalan son 3 maçı en güzel şekilde oynayarak tamamlamak istediklerini dile getirdi.

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!