comScore
bilyoner

"Hakem hatalarından inanılmaz puanlarımız gitti"

26 Nisan 2013, Cuma 19:01

Sivasspor, Spor Toto Süper Lig'de yarın İstanbul Büyükşehir Belediyespor'la yapacağı maçın hazırlıklarını tamamladı.

Teknik direktör Rıza Çalımbay, kulüp tesislerindeki antrenman öncesinde gazetecilere yaptığı açıklamada, Milan Cerny ve Hakan Arslan'ın sakatlıklarının devam ettiğini, Uğur Kavuk'un durumunun ise belli olmadığını söyledi.

Kimin oynayacağının önemli olmadığını belirten Çalımbay, sahaya çıkan oyuncuların kazanmak için her şeyi yapması gerektiğini vurguladı.

Çalımbay, şunları kaydetti:
"Böyle bir maça birlik, beraberlik içinde çıkmamız gerekiyor. Her şeyin farkındayız, belki de sezonun maçı olacak bizim açımızdan. Şanssız bir sezon geçirdik ama en büyük hedeflerimizden bir tanesi Ziraat Türkiye Kupası'ydı, onda da çok iyi bir yere geldik. Ligde maalesef işler istediğimiz gibi gitmedi. Bunda bizim hatamız olduğu kadar, hakem hatalarından inanılmaz puanlarımız gitti, artık onların hepsi geride kaldı. Bundan sonrasına bakacağız, kalan dört maçımız var onları mükemmel şekilde bitirip önümüze bakacağız. İnşallah kupa maçını da istediğimiz şekilde bitireceğiz."

Maçı kazanmak için ne gerekiyorsa yapacaklarını dile getiren Çalımbay, maçın başından sonuna kadar müthiş mücadele içinde oynayacaklarını söyledi.

Çalımbay, Sivasspor'a gönül verenleri İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında takımlarını desteklemeye çağırdı.

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!