comScore
bilyoner

"Bize pes etmek yakışmaz"

26 Nisan 2013, Cuma 19:01

Orduspor Kulübü Basın Sözcüsü Levent Yıldırım, "Bize pes etmek yakışmaz, terimizin son damlasına kadar bu işin peşini bırakmayacağız" dedi.

Yıldırım, Ordu 19 Eylül Gazeteciler Derneği'nde yaptığı açıklamada, Orduspor'un yarın Beşiktaş ile önemli bir maça çıkacağını belirtti.

Orduspor'un ligdeki konumunu değerlendiren Yıldırım, "İstemeden de olsa bulunduğumuz yere geldik. Önümüzde 4 kritik maç bulunuyor. Bu maçlarda ya var olacağız ya da kaderimize razı olacağız" diye konuştu.

Takımın kalan maçlardan galibiyetle ayrılacağına inandıklarını vurgulayan Yıldırım, "Orduspor'un bu maçlardan galibiyetle ayrılacağını düşünüyoruz. Teknik direktör değişikliğinden sonra moral ve motivasyonumuz biraz daha yükseldi. Bu da zaten herkesin beklediği ve arzu ettiği bir durumdu. Dolayısıyla yönetim olarak bunu gerçekleştirdik. Bize pes etmek yakışmaz, terimizin son damlasına kadar bu işin peşini bırakmayacağız" ifadelerini kullandı.

-"Bulunduğumuzu yeri hak etmiyoruz"-
Büyük bir camia olduklarını ancak çeşitli nedenlerle kötü günler yaşadıklarını vurgulayan Yıldırım, şunları kaydetti:
"Bu duruma gelmeyi kimse arzu etmezdi. Ordulular olarak bize yakışanın bu olmadığını düşünüyoruz. Orduspor'un bulunduğu yeri hak ettiğini düşünmüyoruz. Sezon başında çok güzel planlamalar ve organizasyonlar yapmıştık. İlk haftalarda Türk futboluna renk katan bir Orduspor vardı. Her kesimden takip edilen bir spor kulübüydük. Bunların hepsini göz önünde bulundurduğumuzda şu anki yerimizi hak etmiyoruz."

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!