comScore
bilyoner

Çetiner: "İstikrarı sürdürmek istiyoruz.."

25 Nisan 2013, Perşembe 16:31

Şanlıurfaspor, Birinci Lig'in 32. haftasında deplasmanda oynayacağı Denizlispor maçının hazırlıklarını sürdürüyor.

PTT 1. Lig ekiplerinden Şanlıurfaspor, ligin 32. haftasında deplasmanda oynayacağı Denizlispor maçının çalışmalarına sıkı bir şekilde devam ediyor. Bugün GAP Arena Stadyumu'nda düz koşu ile başlayan antrenmanda, topla ısınma ve altıya üç dar alanda pas çalışması yapıldı. Teknik direktör Raşit Çetiner gözetiminde gerçekleştirilen idmanın ana bölümünde de 5 kaleli oyun çalışması gerçekleştirildi. Antrenman boyunca futbolcuların hırslı oldukları görüldü.

Yaklaşık bir buçuk saat süren antrenmanı Şanlıurfaspor Futbol Şube Sorumlusu Maruf Güneş ve Proje Geliştirme Sorumlusu Mehmet Çavuş da izledi.

Bu arada sakatlığı bulunan Sankoh, Tisdell, Kıvanç ve Onur'un sağlık durumunun iyiye gittiği, Bangura'nın durumunun da maç günü belli olacağı bildirildi.

Çetiner: "İstikrarı ligin son maçına kadar sürdürmek istiyoruz"
İdman öncesinde gazetecilere açıklamada bulunan teknik direktör Raşit Çetiner, Denizlispor'un ligdeki durumuna bakıldığında bu maçı çok isteyeceklerini belirterek, "Bizde alabileceğimiz maksimum puanları alıp ligde kendimize daha iyi bir yer edinmek istiyoruz. Bu istikrarı ligin son maçına kadar sürdürmek istiyoruz. Aynı şekilde Denizli'nin istekleri doğrultusunda bizde oraya kazanmak için gidiyoruz. Alabileceğimiz maksimum puanları alıp bizi sevenleri mutlu etmek istiyoruz" dedi.

Çetiner, futbolcularının son haftalarda hem uyumsal açıdan, hem de fiziksel açıdan kendilerine olumlu cevap verdiklerini vurgulayarak, "Bu durum bizi de Urfaspor'u sevenleri de memnun ediyor. Özellikle son haftada kendi evimizde oynadığımız Rizespor maçının ilk yarısındaki performans çok ciddi bir şekilde bizi mutlu etti. Biz bunları geliştirerek ligin sonuna kadar götürmek istiyoruz. Tabi bu götürmek istediğimiz şeyi de 3 puanla kapatmak istiyoruz. İnşallah bunları beceririz, bu kapasitemiz var, her zaman olduğu gibi sporcu kardeşlerimize çok güveniyoruz" diye kaydetti.

Cuma günü yola çıkacaklarını dile getiren Çetiner, Denizli'de de iyi bir oyun sergileyip puan veya puanlar alarak Şanlıurfa'ya dönmek istediklerini belirtti.

Teknik Direktör Raşit Çetiner, Onur ve Bangura'nın sakat olduğunu ve bu iki futbolcunun durumunu maç saatine kadar bekleyeceklerini de bildirerek, Kağan Timuçin Konuk'un cezasını tamamladığını, Serdar Özkan'ın da Denizlispor maçında cezası nedeniyle oynayamayacağına dikkat çekti.

Bülbül: Önümüzdeki üç maçı da kazanmak istiyoruz
Şanlıurfaspor'un genç futbolcularından Samet Bülbül de, Denizlispor maçının hazırlıklarına devam ettiklerini belirterek, "Üç haftada yedi puan aldık. Denizlispor maçı da bizim için çok önemli. Önümüzdeki üç maçı da kazanmak istiyoruz" diye ifade etti.

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!