comScore
bilyoner

Kayserispor'dan hasta öğrencilere ziyaret!

25 Nisan 2013, Perşembe 15:17

Kayserisporlu futbolcular Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı sonrası hastanede tedavi gören çocukları ziyaret edip, formalarını armağan etti.

Kayserisporlu Bobo, Mouche ve Sefa, Acıbadem Kayseri Hastanesi'nin bahçesinde önce burada ayakta tedavi gören çocuklarla bir araya gelerek, onlara imzalı fotoğraf dağıttı. Sarı kırmızılı oyunculardan Sefa, "Kayserispor kulübü olarak Atatürk'ün çocuklara armağan ettiği 'Ulusal Egemenlik bayramınızı kutluyoruz' " dedi.

Kayserisporlu futbolcular daha sonra başhekim Ömer Akbeyaz ile birlikte 2'nci katta Çocuk bölümünde yatan, sünnet olan Ayaz Alp Şahin'i, ardından da geniz eti ameliyatla alınan 6 yaşındaki Arda Güneş, yatarak ilaç alan 1 yaşındaki M. Kemal Birol ve soğuk algınlığı nedeniyle yatarak tedavi gören 2 yaşındaki Özge Çolak'ı ziyaret ederek, kendi adlarını taşıyan sarı kırmızılı formaları verdi. Sünnet olan Ayaz Alp Şahin'in babası Özgür de Kayserisporlu futbolculara birer hediye verdi. Hastane Başhekimi Dr. Ömer Akbeyaz, "Sağlık sponsoru olduğumuz Kayserisporlu futbolcular, hastanemizde yatan çocukları ziyaret ederek onların çocuk bayramını kutladılar. Bu jestleri için teşekkür ederiz" diye konuştu.

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!