comScore
bilyoner

"Düşme hattından uzaklaşmalıyız"

24 Nisan 2013, Çarşamba 15:01

Samsunspor Başkanı Emin Kar, 1461 Trabzon ile sahalarında oynayacakları maçın önemine değinirken, "Karşılaşmada 3 puanı alıp düşme hattından bir an önce uzaklaşmak istiyoruz" dedi.

Pazar günü saat 14.00'te oynanacak kritik karşılaşma için değerlendirmelerde bulunan Başkan Emin Kar, 1461 Trabzon maçının kendileri açısından çok büyük önem taşıdığını ifade etti. Rakiplerinin çok kaliteli bir kadroya sahip olduğunu vurgulayan Başkan Kar, "1461 Trabzon ile yapacağımız maçta tek hedefimiz galibiyet olacak" diye konuştu.

Samsunspor'un Trabzonla olan rekabetini hatırlatan Başkan Emin Kar, dostluk mesajı verirken de şöyle devam etti:
"REKABET SAHA İÇİNDE KALMALI"
"Bu rekabetin saha içerisinde kalmasını ve tribünlere yansımamasını bekliyoruz. Karadeniz'in 2 güzide takımına yakışır bir mücadele olmasını temenni ediyoruz. Futbol bir spordur ve bunu farklı boyutlara çekmek doğru değildir. Ben camiamızdan 1461 Trabzon'u en iyi şekilde ağırlamalarını ve maç esnasında hiçbir tatsız olaya müsaade etmemelerini istiyorum. Bizim için çok kritik bir karşılaşma. Ama öncelikli dileğimiz 2 ekibin taraftarlarının da 90 dakika boyunca sadece takımlarını desteklemeleri."

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!