comScore
bilyoner

"Mevcut kadromuz çok daha başarılı olur"

24 Nisan 2013, Çarşamba 13:16

Bucaspor'un basın sözcüsü Cumhur Kaynar, Boluspor'u yenmeleri halinde, play-off'u garantileme adına önemli bir adım atmış olacaklarını söyledi.

Kaynar, kulüp binasında düzenlediği basın toplantısında, Samsunspor beraberliğine üzüldüklerini, bu hafta karşılaşacakları Boluspor maçında kaybedilen puanları telafi etmek istediklerini belirtti.

Rakibin de play-off şansını sürdürdüğünü kaydeden Kaynar, şöyle konuştu:
"Rakibimiz teknik direktör değişikliğine gitti. Kadrosunda da bazı değişiklikler yaptı. Bolu deplasmanı her zaman zor olmuştur. Ancak kazanırsak play-off'u garantileme adına önemli bir adım atmış oluruz. Play-off barajının 51 puan olacağını düşünüyorum. Kalan 3 haftada, 4 ya da 5 puan almamız gerekiyor. Averajlara bakıldığında, Karşıyaka hariç play-off şansı bulunan diğer rakiplerimizin önünde yer alıyoruz."

Gelecek sezon takım kadrosunu korumayı düşündüklerini ifade eden Kaynar, "Kadroda değişim olacaktır elbette ama Süper Lig'e çıkarsak yüzde 90 oranında takımı koruruz. PTT 1. Lig'de yer alırsak da mevcut kadromuz çok daha başarılı olur" dedi.

Kaynar, futbolcuların maç başı ücretlerinin bir kısmının dün hesaplarına yatırıldığını, kalan kısmı için de kaynak arayışının devam ettiğini sözlerine ekledi.

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!