comScore
bilyoner

"Fenerbahçe'nin kafası karışık"

24 Nisan 2013, Çarşamba 12:46

Kayserispor Teknik Direktörü Robert Prosinecki, Fenerbahçe ile yapacakları maç için, "Fenerbahçe Fenerbahçe'dir. Benfica maçı nedeniyle kafaları biraz karışık olsa da, Süper Lig'de Galatasaray ile arasılarındaki şampiyonluk mücadelesinde matematiksel olarak şansları var. Çok zor maç olacak" dedi.

Kayserispor'un Karpuzatan tesislerinde sarı kırmızılı oyuncular, Fenerbahçe maçı hazırlıklarını kapalı çim halı sahada fizik kondisyon çalışmasıyla sürdürdü.

Sarı kırmızılı ekibin teknik direktörü, Süper Lig'de şampiyonluk yarışının henüz sonuçlanmadığına dikkati çekerek, "Fenerbahçe'nin de bizim de hedeflerimiz belli. Onlar şampiyon olmak biz ise Avrupa Kupaları'na gitmek istiyoruz. Ligdeki yarışta Galatasaray ile Fenerbahçe arasındaki puan farkı 7 olmasına karşın, sarı lacivertli ekibin hala matematiksel olarak şansı sürüyor. O nedenle Fenerbahçe, her zaman Fenerbahçe'dir. Güçlü bir rakiptir. Şu sıralar Benfica maçı nedeniyle kafaları biraz karışık ama onlar için de bizim için de çok zor maç olacak" şeklinde konuştu.

NOBRE KONUSU YÖNETİMİN BİLECEĞİ İŞTİR
Prosinecki; Nobre'nin transferi, iç ve transfer çalışmaları konusunda henüz konuşmanın erken olduğunu belirterek, "Nobre'nin transferi konusunda medyada yer alan haberler oldu. Nobre şu anda Türk Cumhuriyeti vatandaşı statüsünde ancak henüz Mersin İdmanyurdu ile mukavelesi süren bir oyuncu. Yönetim kurulumuz ve Süleyman Hurma bu konuda söz sahibi. Nobre mukavele imzaladıktan sonra kendisi hakkında konuşabilirim. Şunu söylemek gerekirse Nobre'nin Türk vatandaşı statüsünde olması ve tecrübeli bir forvet oluşu, Süper Ligi tanıması elbette avantaj. İç ve dış transfer konusunda elbette kafamızda düşünceler var ama lig bitmeden bunları dile getirmek doğru olmaz" şeklinde konuştu.

Sarı kırmızılı takımda Fenerbahçe'den kiralanan file bekçisi Ertuğrul karşılaşma ile ilgili yorum yapmadı. Kayserispor'da, Abdullah ve Steinsson dışında sakat ve cezalı oyuncu bulunmuyor.

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!