comScore
bilyoner

Halil Ünal kupayı istiyor!

24 Nisan 2013, Çarşamba 12:32

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, zaman zaman her takımın yaşadığı düşüşü şimdi kendilerinin yaşadığını söyledi.

Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal Spor Toto Süper Lig'de son dönemde beklenen neticeleri alamadıklarını, yönetim kurulu olarak bunun üzüntüsünü yaşadıklarını ifade etti.

Ligde son olarak Trabzonspor'a mağlup olduklarını hatırlatan Ünal, ''Trabzonspor maçını kaybetmemeliydik. Biz bu karşılaşmaya çıkış maçı olarak bakıyorduk. Kaybettik ve üzüldük. Yenilginin yüzü soğuk" dedi.

Ünal, futbolda bu tür düşüşlerin normal karşılanması gerektiğini bildirerek, hedeflerinin en kısa sürede toparlanarak ligin kalan 4 haftasında taraftarları sevindirecek sonuçları almak olduğunu belirtti.

-"Kupayı istiyoruz"-
Ligde son dönemde kötü sonuçlar almalarına karşın takımının Ziraat Türkiye Kupası'nda yarı final oynadığını dile getiren Ünal, şunları söyledi:
"Ziraat Türkiye Kupası'nda yarı finalin ilk maçında sahamızda Fenerbahçe ile 1-1 berabere kaldık. Rövanş maçını bekliyoruz. Ziraat Türkiye Kupasını müzemize götürmek istiyoruz ama öncelikle Fenerbahçe'yi elememiz gerekiyor. Bunu başarabilecek güce de sahibiz. Umarım Fenerbahçe'yi eler ve finale yükseliriz. Camia olarak kupayı istiyoruz."

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!