comScore
bilyoner

Gaziantepspor'da G.Saray mesaisi başladı..

23 Nisan 2013, Salı 19:03

Gaziantepspor, Spor Toto Süper Lig'de 28 Nisan Pazar günü sahasında Galatasaray ile yapacağı maçın hazırlıklarına başladı..

Celal Doğan Tesisleri'nde teknik direktör Bülent Uygun yönetiminde gerçekleşen antrenmanda, antrenör Ebru Yıldırım tarafından görsel algıyı ve beyin vücut koordinasyonunu artırmaya yönelik "life kinetik" çalışması yapıldı. İdman, yenilemeyle tamamlandı.

Futbolculardan Bekir Ozan Has, gazetecilere yaptığı açıklamada, Galatasaray'ı eli boş göndermek istediklerini belirtti. Ligde kalma adına matematiksel olarak hiçbir şeyin bitmediğine dikkati çeken Has, şunları kaydetti:
"Ligin üst sıralarını hedefliyoruz. Bu maçtan puanla ayrılmak istiyoruz. Rakibin gücü hakkında söylenecek bir şey yok ama sahaya çıkıp elimizden gelenin fazlasını yapacağız. Kazanmak istiyorsak takım halinde bunu yapmak zorundayız. Bireysel anlamda çok fazla bir şey yapamayız. Taraftarlarımızın oluşturacağı atmosferle umarım Galatasaray'ı buradan eli boş göndeririz."

Turgut Doğan Şahin de bu hafta alacakları puan veya puanlarla üst sıralara çıkmak istediklerini belirterek, "Galatasaray'ı yenmek istiyoruz. Bu maç rakibimiz için önemli olabilir ama bizim içinde çok önemli. Çok iyi mücadele edip onları puansız göndermek istiyoruz" diye konuştu.

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!