comScore
bilyoner

"Tırnaklarımızla tutunmaya çalışıyoruz"

23 Nisan 2013, Salı 12:31

Sanica Boru Elazığspor teknik direktörü Yılmaz Vural, cumartesi akşamı oynayacakları zorlu Kardemir Karabükspor maçına değinirken, "Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik" dedi.

Yılmaz Vural, karşılaşmasına çok iyi hazırlanmayları gerektiğini söyledi. Mersin İdmanyurdu'nun Süper Lig'den düşmesinin üzücü olduğunu belirten Yılmaz Vural, şöyle devam etti:
"LİGE TIRNAKLARIMIZLA TUTUNMAYA ÇALIŞIYORUZ"
"Hiçbirimiz o duruma düşmek istemiyoruz. Onun için çaba sarf ediyoruz. Tırnaklarımızla tutunmaya çalıştığımız bu ligde devam etmek istiyoruz. Akhisar Belediyespor bileğinin hakkıyla diyelim hepimizin bu 3 maçı da kaybeder diye düşünmesine rağme 3 maçını da kazandı. Şu anda da 35 puanıyla bu potanın dışında. Orduspor'un da İstanbul'da Beşiktaş'la oynayacak olması bizim adımıza iyi. Çünkü UEFA şansını kaybedecek bir takımla oynayacaklar. Bizim de tabi beklentimiz Beşiktaş'ın başarılı olması."

"3 PUAN ALMALIYIZ"
Cumartesi akşamı sahalarında oynayacakları Kardemir Karabükspor karşılaşması için taraftarlarına da seslenen Yılmaz Vural, şiddetle 3 puana ihtiyaçları olduklarını hatırlatırken şunları söyledi:
"Kardemir Karabükspor'a karşı başarılı bir sonuç alıp Orduspor kaybederse matematiksel olarak da düşmüş olacak. Rakiplerimizin de çok zor maçları var. 39 puanlı Gaziantepspor evinde Galatasaray ile oynayacak. Taraftarımız stadımızda bir tek koltuk boş bırakmasın. Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik. Akhisar Belediyespor'un biri Sivasspor'la biri Bursaspor'la zor maçları var. Bu kadar verdiğimiz ligde kalma uğraşının sonucunu Kardemir Karabükspor maçında alacağımıza inanıyorum. Umarım başarırız."

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!