comScore
bilyoner

"Samsun maçında dostluk kazansın"

22 Nisan 2013, Pazartesi 13:47

1461 Trabzon Kulübü Başkanı Suat Şen, 1-1 berabere kaldıkları Göztepe maçının kendileri için şansız bir maç olduğunu söyledi.

Şen,yaptığı açıklamada, Göztepe karşısında iyi bir oyun ortaya koyduklarını belirterek, "Belki de sezonun en iyi oynadığımız maçlarından biriydi. İyi oyunumuzu maçın sonucuna yansıtamadık. Bizim için şansız bir maç oldu" dedi.

Maçtan önce iki şeyi vurguladığını ifade eden Şen, "Birincisi 'özlenen, beklenen 1461 Trabzon'u izlettireceğiz', ikincisi de 'maçı kazanacağız' demiştim. İlki oldu ancak ikincisini gerçekleştiremedik. 1461 Trabzon, gönüllerde taht kurduğu futbolu oynadı. Kazanma adına ekstra gole ihtiyacı vardı. 2 şutumuz direkten döndü. Keyifli bir maçtı ancak galip gelemedik" diye konuştu.

Son haftalarda kaybettikleri puanlar ile ligde ilk iki takım arasına girme şanslarının zayıfladığını söyleyen Şen, "Ancak play-off'un en güçlü adaylarından biriyiz" ifadesini kullandı.

Hafta sonu deplasmanda Samsunspor ile yapacakları maça da değinen Şen, şöyle konuştu:
"Samsunspor maçında öncelikle Karadeniz dostluğunun kazanmasını istiyoruz. İzleyicilere zevkli bir müsabaka izlettirmeyi amaçlıyoruz. Hiçbir futbol müsabakası iki komşu kentin arasını bozamaz. Bu anlamda endişemiz yok. Futbol adına güzelliklerle maç geçecek ve sonunda hak eden kazanacak."

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!